Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logo damskiej odzieży sportowej - GymDream

GymDream

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo

Tematyka: Odzież sportowa, fitness

Dodatkowe informacje: Logo do damskiej odzieży sportowej. Logo ma się składać z dwóch połączonych liter G oraz D od nazwy firmy Gym Dream. Logo nie może mieć cienkich, drobnych elementów żeby nie było podatne na odklejanie.

Kwota wynagrodzenia: 200 

Sposób wynagrodzenia: przelew/blik

Termin wykonania: 11.04.2021 (jeżeli żadna propozycja nie będzie spełniała oczekiwań, termin zostanie wydłużony do 15.04.2021)

Kontakt: Priv

Edytowane przez GymDream

Hejka, przesyłam swój pomysł. Ogólnie chciałem połączyć G i D w jakiś ciekawy sposób, który pozwoli wykazać się oryginalnością w takim dość pospolitym motywie. No i jako że w nazwie mamy do czynienia z siłownią (Grym to domyślam się że literówka, ale dałem tą wersję :D) to moją propozycją jest skomponowanie tych liter na kształt sztangi. W samym sygnecie jest dość spory potencjał promocyjny i ten motyw może się przewijać w większości materiałów firmowych.

Nie znalazłem pracy opartej na tym pomyśle, ewentualnie najbliższe mojemu projektowi prace to te: KLIK KLIK KLIK, ale pewnie będzie przynajmniej jedna osoba na tym forum to intensywnie weryfikować, więc może uda się jej coś znaleźć ;) W razie chęci współpracy, czy modyfikacji projektu zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.

Logo.thumb.png.66228054a83ea6a0c665fa730de1e7d5.png

render.thumb.png.f9ca74ac584f6f381f154b466ad0444d.png

• Lubię to! 1
  • Przykro mi 1

bannerek.png.3f5446ae833a0f50f014c059484dfdb0.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.