Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Projekt aplikacji mobilnej + logo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Projekt aplikacji mobilnej + logo 

Tematyka: Wynajem

Dodatkowe informacje: Prosiłbym o dawanie swoich ew. portfolio z których mógłbym wybrac osobe, ktora zaprojektowała by aplikacji mobilną. Podstrony takie jak:

- rejestrajca/logowanie

- widok główny z kategoriami i wyszukiwarką

- na dole powinna być przycisk  profil a po wejsciu w nia jakies przyciski typu regulamin, Twoje oferty etc (około 8 przycisków)

- widok z ogłoszeniami (które sa przedstawione w postaci listy, czyli skrolowanie w dół a na dole paginacja)

- widok z samym ogłoszeniem i wszelkimi informacjami w nim zawartymi (coś jak po wejsciu na ogłoszenie np na OLX)

- widok z Twoimi wypożyczeniamia nadchodzącymi/trwającymi oraz z historią wypożyczeń (wszystko w postaci listy, wiec pewnei podobnie jak zrealizowanie ogólnie w 4 myślniku)

Myślę że kolorstyka niebieski/granat/biel + dynamiczne akcenty kolorystyczne na jakieś akceptację itd np. żółty. Więcej obłych kształtów

Kwota wynagrodzenia: do uzgodnienia, prosiłbym o wycene w poście

Sposób wynagrodzenia: przelew

Termin wykonania: kolejny miesiąc

Kontakt: mail: must.janik@gmail.com

Edytowane przez piotri123
Odnośnik do odpowiedzi

Nie większy sens jest podać przykładową podstronę do wykonania i wybrać z propozycji? Nie każdy posiada portfolio, a może zrobić akurat najlepszą pracę. Mówię tu za wszystkich.

Jeszcze można prosić o konkrety odnośnie logo? Nazwa, czego dotyczyć ma wypożyczalnia, jakiś konkretny styl? 

Edytowane przez Al Bambi

sygna.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Al Bambi napisał:

Nie większy sens jest podać przykładową podstronę do wykonania i wybrać z propozycji? Nie każdy posiada portfolio, a może zrobić akurat najlepszą pracę. Mówię tu za wszystkich.

Jeszcze można prosić o konkrety odnośnie logo? Nazwa, czego dotyczyć ma wypożyczalnia, jakiś konkretny styl? 

Z tym, że nie jestem grafikiem, nie wiem jak to ma do końca wyglądać. Ma to byc schludne, przejrzyste, w poście podałem kolory,  ale fajnie by pasował niebieski. Np tutaj widać te przejrzystość https://uiplace.com/ui-kits/food-app-ui-kit-bundle, aczkolwiek lista produktów powinna być skrolowana w dół, coś jak na OLX,

Logo z nazwą - renthings. 

/// EDIT

źle zrozumiałem post. W sumie coś z listą, bo to jest takie najwazniejsze miejsce apki chyba by było fajnie, aczkolwiek sama cena tez mnie interesuje.

A lisa samych ogłoszen tj zdjecie/cena/miasto/kwota za np jeden dzien. Gdzie u góry jest pole do wpisywania/mozliwosc wybrania filtrow etc

Edytowane przez piotri123
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Dam tutaj takie bardzo "wstępny" projekt bo tak naprawdę mało Pan napisał co to ma tak naprawdę być ja się tutaj zasugerowałem sklepem. Jeśli chodzi o cały projekt to trzeba siąść przy tym głębiej, rozplanować wszystkie podstrony i wszystkie informacje na nich zawarte. Jeśli były Pan zainteresowany współpracą ze mną chetnie się podejme zlecenia na stopie prywatnej a finał naszej pracy wrzucimy w post 🙂 

iPhone 6, 7, 8 Plus – 1.png

• Lubię to! 1

Bez-nazwy-1.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.