Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Baner w tle + miniaturka

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Grafika, która zostanie umieszczona jako zdjęcie w tle na Fan Page oraz zdjęcie profilowe tego samego fan pagea. 

Tematyka: Fan Page ma nazwę "Dolina Sportu" i będzie traktować oczywiście o sporcie. Będą pojawiać się tam felietony, artykuły, liga typerów, analizy bukmacherskie 

Dodatkowe informacje: Proszę dołączyć coś o esporcie a dokładnie grze League of legends ponieważ ta tematyka będzie poruszana mocno. Zależy mi aby zdjęcie w tle oraz profilowe było w tej samej stylistyce oraz kolorystyce ale jeśli chodzi o sam wygląd jednak różniły się od siebie. Aby jedno nie było kopią drugiego. 

Kwota wynagrodzenia: 250 zł

Sposób wynagrodzenia: Eco Payz/ Skrill / Przelew 

Termin wykonania: 48/72h lub więcej jeśli będzie trudność z tworzeniem. Gdy zobaczę pracę która będzie mnie zadowalać to będzie koniec. 

Kontakt:  Priv na forum. 

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, paumé napisał:

Jak się spodoba sam koncept to będziemy mogli popracować nad awatarem.

Ukryj zawartość

328097681_dolinasportu.thumb.png.a1f3f9617ca1ef17fcff3c20a4b9ad85.png

Cześć! Dzięki za propozycję i to wykonaną tak szybko! Oceniam ją dobrze, elementy o których wspominałem są uwzględnione. Natomiast po zobaczeniu jej dostałem olśnienia. Mianowicie chodzi o to, że nie wspomniałem iż chciałbym aby "Dolina" była uwzględniona w tym banerze. Nie chodzi mi o samo słowo a raczej dolinę jako miejsce przyrodnicze  - tworząc projekt myśleliśmy właśnie o portalu, który będzie doliną dla fanów sportu gdzie będą mogli przyjść i zajrzeć w jej różne zakamarki szukając swoich ulubionych tematów. 

Jeśli taki motyw doliny połączonej ze sportem  byłby do zrobienia to praca miała by duży plus i na pewno była wybrana w pierwszej kolejności przed innymi. 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, RzecioR napisał:

DS Projekt.jpg

Nie wiem czy to z moim sprzętem jakiś problem ale od momentu wstawienia posta nie wyświetla mi się Twoja praca więc nie mogę się jej przyjrzeć 😞

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Al Bambi napisał:

Moja propozycja. Możliwość edycji.

dolina.jpg

Witam ponownie!

Bardzo dziękuję za szeroki odzew i wiele ciekawych propozycji zrobionych w różnych stylach. Na ten moment prowadzi praca użytkownika Al Bambi, którą zacytowałem w poście. 

Spełnia wymagania i bardzo dobrze oddaje to co chcemy przekazać jako portal. 

Jeśli dziś do 20 nikt nie wstawi pracy, która okaże się lepsza to wybierzemy właśnie tą. 

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, paumé napisał:

Jeżeli poczeka Pan do nocy, to jeszcze wrzucę swoją propozycję. 

Dobrze. Poczekam jeszcze do nocy na nowe propozycje 

Edytowane przez Kołcz
Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, GPrinciple napisał:

Dolinasportu.png.984564a5fccfd016d9825a06bca55de5.png

Cześć. Dziękuję za wszystkie prace i propozycję. 

Po konsultacjach wybieram tą. Jeśli autor jest w stanie do niej w parze stworzyć "zdjęcie profilowe " dla fan Page to możemy dogadać na priv szczegóły transakcji. 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pracę i pozdrawiam. 

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.