Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Zlece wykonanie logo oraz sygnetu

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo oraz sygnet

Tematyka: Firma programistyczna, Software house,  freelancing.

Dodatkowe informacje: Logo powstało z mojego nazwiska, ponadto chcę, by użyć któregoś z podanych kolorów: #02d463, #ffd829, #00d563 bądź podobnych; nie wykluczam niebieskiego. W załączniku dołączam aktualne logo. Podoba mi się logo firmy Netguru - a raczej ich sygnet.

Kwota wynagrodzenia: Do ustalenia

Sposób wynagrodzenia: blik

Termin wykonania: do 30 kwietnia

Kontakt: damian@ligmann.eu

logo-master.png

Edytowane przez ligmann.pl
Odnośnik do odpowiedzi

ligmann2.thumb.png.fa7e3fe8b3865ffd4707a55a90ea32e8.png

ligmann.thumb.png.3ca4a915d35b975353abd255790fde8f.png

852209484_ligman3.thumb.png.321d940e05d6d6f2e6a861bbcc0bbed0.png

1343126420_Ligmann4.thumb.png.90e52c1be6ff1abfac5f94853d1432e3.png

753447130_Ligmann5.thumb.png.9bf8f9f07d4708c33884820235bda6f2.png

300661213_Ligmann6.thumb.png.0e64859bb3c19fea6a7074d5c387b640.png

@ligmann.pl

Jeżeli chodzie o to 2 to nie znalazłem nic podobnego. Jeżeli jednak ktoś się kiedykolwiek napotkał lub znajdzie to po prostu usunę. 

oczywiście wszystko można poukładać, pozmieniać jak się żywnie podoba, wszystko jest w pełni edytowalne. 

Edytowane przez paumé
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@CODEV @𝐃 𝐄 𝐊 𝐄 𝐑 𝐎 @paumé  wasze propozycje nie podobają mi się poza tym jasno pisałem że chce logo i sygnet dałem oprócz tego wskazówkę jakie logo mi się podoba.

Podoba mi się kierunek, który obrał @_jiaozi widać tam nowy akcent, sygnet, czystą kompozycję w tym kierunku chce iść jeśli macie ochotę to czekam na Parce do 30 kwietnia wtedy wybiorę najlepszą.

Edytowane przez ligmann.pl
Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za zaangażowanie i poświęcony czas.

Wybrałem prace @_jiaozii zapraszam cię do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów umowy i honorarium za pracę.

@Fosui @Al Bambiwasze prace były niezłe i również nad nimi się zastanawiałem ale nadal brakowało mi odświeżenia i stonowanej kompozycji.

Dziękuje także za zaangażowanie @CODEV@paumé@𝐃 𝐄 𝐊 𝐄 𝐑 𝐎  @Alsart @wrobel@HadesW.

Jeśli macie ochotę podziałać to dziś dodałem ofertę rebrandingu logo mojego klienta zapraszam do linku poniżej  

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi