Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logo dla firmy.

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj pracy: Logo dla firmy.

Tematyka: Budownictwo, wykończenia.

Dodatkowe informacje: Poszukuje osoby do stworzenie logo dla mojej firmy. Poniżej dodaje przykład jak widzę to logo (proszę patrzeć na moją "prace" z przymrużeniem oka ponieważ nie znam się na tworzeniu grafiki ;D). To co jest przy literce R - to głowa niedźwiedzia, najlepiej wkurzonego. Natomiast przy literce O - ślady po jego pazurach. Nie jest to jedyne zlecenie jakiego będę potrzebował dlatego też osoba którą wybiorę może liczyć na kolejne prace.

Kwota wynagrodzenia: 100zł (do negocjacji)

Sposób wynagrodzenia: Przelew

Termin wykonania: Jak najszybciej 

Kontakt: chudoba.jb@gmail.com

logo.przykład.png

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po pierwsze bardzo chciałbym pochwalić zleceniodawcę z a ten wstępny projekt naprawdę ułatwia sprawę bo Grafik nie czyta w myślach klienta, także bardzo mi się to spodobało !

Wracając do zlecenia przygotowałem dla Pana propozycję, tylko troszkę w innym wydaniu... Myślę że dać same te poszarpane "o" bo jeśli jeszcze dodamy jeszcze niedźwiedzia to już będzie po prostu za dużo 🙂 

W razie jakich pytań modyfikacji proszę pisać! 

Pozdrawiam. 

1.jpg

2.jpg

Edytowane przez CODEV
  • Lubię to! 1

Bez-nazwy-1.png

Odnośnik do odpowiedzi

To samo co kolega wyżej, moim zdaniem także nie ma sensu dawać tego misia, lepiej żeby wyglądało estetyczniej niż za dużo 🙂 

Ale jeżeli się spodoba mogę dać jeszcze wersję z miśkiem 🙂 

remstone1.png

remstone.png

Aronv.png.ce5bb0ce0ab4dc8d931f91e41a4f9b54.png

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Wszystko fajnie, mogę odpuścić tego „misia” tylko te czcionki nie wiem dlaczego ale nie pasują mi. Chodzi bardziej, nie wiem jak to nazwać ale może tak zwyczajna czcionka ale taka która przyciągała by jednak uwagę 😉 Dziękuje wszystkim za wykonana prace  ale czekam dalej 🙂 

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zakończone. Wykonaliśmy nowy projekt na stopie prywatnej. Wykonałem projekt po czym sprawdziłem czy jest coś podobnego w sieci. Powiadomiłem o tym zleceniodawcę. Doszliśmy do wniosku że to nie jest kopia tylko coś podobnego. Zleceniodawca się zgodził. 

Przechwytywanie.PNG

remstrone.png

Bez-nazwy-1.png

Odnośnik do odpowiedzi

Zlecenie zostało zakończone pomyślnie i przeniesiono temat do zleceń wykonanych. Przypominamy wykonawcy zlecenia o możliwości polecenia Zleceniodawcy w przypadku sfinalizowania transakcji.

Spoiler

ss5.png

Z poważaniem,

Administracja Grafinity.pl

Aronv.png.ce5bb0ce0ab4dc8d931f91e41a4f9b54.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.