Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Poszukuję grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ! 

Szukam grafika do pomocy przy prowadzeniu sieci serwerów gier online. 

Jestem sam bo nie mam zaufanych osób. Mam już wiele rzeczy wykonanych do odtworzenia pierwszych profesjonalnych serwerów cs 1.6 / CS:GO / Minecraft / Oraz czekam na grę Hyatle wraz z moim technikiem. 

Niestety wszystko bardzo długo trwa ale dalej mam jeden cel stworzyć profesjonalne serwery w których gracz ma wiele możliwości będąc na jednym serwerze. 

Przykład na serwerach cs 1.6 czy cs:go gracz może ale nie musi korzystać z wielu opcji a nie tak jak jest wszędzie że coś jest dodawane i musi z tego korzystać czy musi mu się to wyświetlać/ słyszeć / widzieć

Od ciebie nie wymagam nie wiadomo jakiej pracy tylko po prostu w wolnym czasie wykonanie jakiś rzeczy. Oczywiście zapłata za jakieś profesjonalne logo czy coś możesz liczyć ale w tym momencie nie mam na to pieniędzy 😉 są ważniejsze rzeczy niż grafiki. 

Np. ja robię wzór czegoś do serwera cs 1.6 a ty to poprawiasz aby ładnie i schludnie to wyglądało. Każdy serwer będzie miał osobną stronę www która także będzie potrzebowała grafik (nie tylko forum) 

Posiadam vps opłacone na rok z góry. na którym będzie strona www czy serwery gier , zajmuje się nimi technik od vps (mało ma pracy ale tylko tym się zajmuje 😄

Gdy uda nam się otworzyć profesjonalne serwery do tych 3 gier które wymieniłem na początku. Zacznę poszukiwać techników z którymi będzie można prowadzić serwery takie jak :

-muonline

-squad

-GTA

-Tibia

Powiem w skrócie przez rok czasu nabyłem kontakty z jednymi z najlepszych techników w grach 

- cs 1.6 

- cs:go 

- Minecraft 

Te 2 wiążą się z kodowaniem w javie jak i sourcemod 

Jeśli będzie budżet oraz ludzie do gry będziemy się rozwijać. 

Będziesz miał szansę być jednym z grafików profesjonalnej sieci serwerów gier która nie ma zamiaru się zamykać tylko na 2 gry... 

Konakt: 

Discord : Ptaku`#7219

GG:  44827030

Oraz przyszłe forum : Gawf.eu

Gaming advance with friends 

Odnośnik do odpowiedzi