Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wysyłanie ofert w wiadomościach prywatnych będzie odpowiednio karane.

Logotyp - transport

insekcik

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Rodzaj pracy: Logotyp

Tematyka: Transport

Dodatkowe informacje:  A więc, może to głupio zabrzmieć ale będąc jakimś tam grafikiem proszę o pomoc innych grafików, tak niestety tak jest, że jeśli robimy coś dla siebie, to inwencja twórcza kończy się po minucie i mamy pustkę w głowie, przechodząc do tematu otwieram za niedługo firmę i będę potrzebował logotypu (z resztą sobie poradzę) mam na myśli bardzo prosty design czyli ma być coś w stylu prostoty ale ze znakiem szczególnym, od zawsze znajomi wołali na mnie ROBAK, więc firma będzie nazywała się Insect-Trans 
chciałbym logo w stylu (I-T / IT / it / etc.) malutki robal/ owad / karaluch umieszczony gdzieś w literce ( I  ) lub może być nawet w okolicach całego logotypu ale jak wspomniałem nic przesadzonego... kolor w stylu zielony mat - moze ciut mocniejszy (jaśniejszy) chociaż rozważe każdą propozycje,  do tego pod spodem napis Insect-Transport / Insect Trans 
Chyba to by było na tyle, w razie jakichkolwiek pytań, proszę śmiało pisać, jeśli nikt nie skradnie moich myśli to wstawię jakikolwiek pierwowzór który osobiście wykonam.

Kwota wynagrodzenia: 100zł+

Sposób wynagrodzenia: Przelew bankowy

Termin wykonania: 20.06.2021

Kontakt: Priv,tel,whatsapp etc.

Edytowane przez insekcik

Napisano (edytowane)

@tanuki - gotowe, nie wiedziałem :) 

@Al Bambi - fajna praca schludna, ale jednak coś mi nie siadła, wolałbym żeby logo miało pierwszy plan jako "I-T" / "IT" a pod spodem dopiero Insect-Trans, tak czy inaczej dziękuje za włożony czas w prace.

W załączniku również podaje dwa kolory które mogłyby by się znaleźć w logotypie, nie muszą ale fajne tony gradientu mile widziane :)

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :) 

1 (1).jpg

2 (2).jpg

Edytowane przez insekcik
Dodanie załączników.

Witam,

@Al Bambi - pierwszy logotyp juz jest blisko, ten robal jakos jeszcze nie pasuje ale juz dosc fajna propozycja :) 
@HadesW- dzieki za inwencje ale to chyba nie to 
@Promote - Tu juz jest prawie dom, fajny robal tylko czcionka inna chcialbym, zeby IT sie wyroznialo i pod spodem byl napis INSECT TRANS / INSECT - TRANS

Tak czy inaczej dziekuje Panowie za propozycje, moze gdybym nie majstrowal cos wczesniej przy malowaniu to dawno bym cos wybral ale niestety bede czekal na cos co przykuje moja uwage w 100% :) 

Pozdrawiam

@Al Bambi - Twój przedostatni post pierwsze logo, dasz rade wtopic w tlo autostrade/droge lub nawet powiazac to z insect trans? Chyba jestesmy w domu ?
@mad.graphic- podoba mi sie propozycja logotypu, jedynie robal mi nie pasuje w tej kompozycji i ta sama prosba dasz rade dodac lub wtopic w tlo autostrade/droge cos takiego zeby rzucalo sie ze to jednak logo transportowe? 

Przepraszam, ze nie dodalem wczesniej tego watku ale wpadlem teraz na ten pomysl.

Czemu was prosze obydwu o wykonanie tych logotypow? 
Bo jesli prace beda naprawde dopracowane to nagrodze was obydwu za 1 miejsce i 2 ?

Pozdrawiam,
Patryk

Witam,

Chodzilo cos podobnego do tego ponizej, czyli logo laczone z autostrada/droga cos w stylu jako nie pierwszoplanowy uklad tylko skromny dodatek

Pozdrawiam,

1.png

2.png

Witaj @mad.graphic, druga propozycja jest ideolo! Ale, ale (sam siebie nienawidze - przepraszam) nad literka "I" dalbys rade wrzucic jakiegos malego robaka?  Tak zeby sie fajnie to wpasowalo bo jednak robak to atrybut w tej dzialalnosci, pozdrawiam! 

@mad.graphic- moze ten robaczek tak jeszcze na inny podmienic? a tak dla przekonania dalbys rade zrobic to w kolorach wyzej ktore przeslalem? 
@Al Bambi- dalej ta droga hmm, daj jeszcze jeden pomysl z droga jesli nie pyknie to bede bral to co jest ? 

Tak czy inaczej, tak jak wspomnialem biore prace od was obu, bede sie kontaktowal w tej sprawie w prywatnej wiadomosci. 

Pozdrawiam i odezwe sie wieczorem ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.