Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Z powodu konwersji bazy danych w celu zalogowania się jest wymagane zresetowanie swojego hasła. Przepraszamy za utrudnienia.


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 20.05.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 6 punktów
  Maj 2018 Oprócz tych wielkich zmian, wprowadziliśmy kilka mniejszych w tym miesiącu: dodano nową rangę Ekspert zmieniono hierarchie oraz kolory niektórych grup zmieniono politykę prywatności oraz regulamin zgodnie z nowymi przepisami RODO dodano podstronę z opisem PG dodano notatki moderatora i administratora (możemy dopisywać swoje uwagi bez konieczności pisania nowego posta) ograniczono niektóre uprawnienia użytkownika (wprowadzamy ponownie Grafinity+ na dniach) poprawiono kilka rzeczy w szablonie (zmiany kosmetyczne)
 2. 6 punktów
  Wyżej powygasało. RIP [*] imgie... A tutaj najnowsza propozycja dla organizacji vex.esport lecz wybrano tańszego grafika.
 3. 5 punktów
  Większość prac wygasła 😞 Imgie.pl 2017-2018 [*] Pora coś powrzucać, na początek 2 projekty na forum gamingowe. Wybaczcie za znak wodny. Potem wrzucę coś o innej tematyce.
 4. 4 punkty
  Będę pewnie coś tu wrzucał raz od czasu. #1 Projekt stworzony w Adobe XD na konkurs, niestety nie było 3 prac, więc konkurs nie odbył się. 😪
 5. 4 punkty
  BMW M4, model z Assetto Corsy, render i tekstury ja. Tu jakiś random felunek, wzorowany na jakimś rzeczywistym ale nie znam nazwy. Zestaw Brembo też wymodelowany przeze mnie.
 6. 4 punkty
  Teraz coś dla portfela kryptowalut, prosty landing page oraz dashboard. Projekt ściśle wykonywany z wymaganiami Klienta dlatego nie jest dosyć mocno rozbudowany.
 7. 4 punkty
  Siemka wszystkim ! Na start jedna z moich najnowszych prac ;) Wiecej na moim behance: https://www.behance.net/gallery/66028451/Chillout-Team-website
 8. 4 punkty
  Witajcie, od jutra zaczynają obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym zaktualizowaliśmy zakładkę Polityka prywatności mając na uwadze Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Każdy użytkownik forum musi zapoznać się z naszą nową Polityką prywatności i ewentualnie podjąć kroki w niej opisane w celu ograniczenia przetwarzania swoich danych lub całkowitego usunięcia ich z naszego forum oraz serwera. Polityka prywatności została uproszczona po to, by w sposób zrozumiały przekazać treść tam zawartą naszym użytkownikom. W trosce o Wasze bezpieczeństwo, cały zespół administracyjny forum dokona wszelkich starań, by dane naszych użytkowników były bezpieczne i przetwarzane w sposób uczciwy. Mamy nadzieje, że wszystko jest dla Was zrozumiałe, w razie wątpliwości proszę pisać na wiadomość prywatną.
 9. 3 punkty
  Cześć, oferuję usługi graficzne (głównie RPG Design). Wykonam layout serwera, prezentację, logo, design clienta i wiele innych. Po nawiązaniu współpracy z szablonet.pl oferuję również możliwość zakodowania forum. Na moim profilu behance znajdziecie więcej szczegółów (pełny rozmiar grafiki). https://www.behance.net/dawidp99 https://www.facebook.com/daavrpg/ (ZOSTAW LIKE`A, NA BIEŻĄCO BĘDĘ DODAWAŁ PRACE, CZASEM POJAWI SIĘ COŚ ZA DARMO, NP RANGI) Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. W tym przypadku była to jedynie edycja strony głównej pod forum. Autorem oryginalnego stylu jest Arisia. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. (Na sprzedaż) Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. (Na sprzedaż) Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. (Na sprzedaż) Kliknij, aby zobaczyć cały projekt. Zachęcam do współpracy. Kontakt: GG - 56169930 Discord - Dawid#4341
 10. 3 punkty
  Witam serdecznie, oto moje propozycje 🙂 (lepsza jakość po kliknięciu w obrazek, pliki oczywiście wektorowe) Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
 11. 3 punkty
 12. 3 punkty
  Witajcie Czytając ten temat korzystasz już z nowego, lepszego Grafinity. Fajnie nam to wyszło, prawda? Gdy Ty w tym momencie rozkoszujesz się i podziwiasz wszelakie nowości, jakie wprowadziliśmy, my w tym czasie odpoczywamy bo prace nad forum trwały prawie dwa miesiące. No dobra, żartowałem... oczywiście nie zwalniamy tempa i dalej będziemy wszystko rozwijać bo mamy jeszcze kilka pomysłów co do funkcjonalności, a nie chcemy, aby przerwa w działaniu forum trwała jeszcze dłużej. Lista najważniejszych zmian: zmiana skryptu z darmowego phpBB3 na płatny IPS zmiana hostingu www nowy, dużo bardziej dopracowany szablon forum system poziomów (dalej rozwijamy cały system, z czasem dodamy nowe możliwości za dany poziom) historia otrzymanych punktów grafika ulepszony i w pełni zautomatyzowany (przyznawanie PG, odznaczeń oraz rotator ze zwycięskimi pracami) system konkursów ulepszony ranking grafików usprawniony system dodawania i głosowanie na propozycje tematyk konkursów dodano certyfikat SSL Więcej zmian na pewno odkryjesz z czasem, a jest ich naprawdę o wiele więcej. Zdajemy sobie sprawę, że mogą jeszcze znaleźć się drobne błędy czy to w szablonie czy to w funkcjonowaniu, ale jesteśmy tylko ludźmi i nie wszystko zdołaliśmy wychwycić więc jeżeli zauważyłeś jakiś błąd - daj nam koniecznie znać w tym temacie!
 13. 3 punkty
  Załatw sprawę w 5 minut i zażądaj FILMU. Od razu. Zdjęcia są tak fatalnej jakości że same w sobie wyglądają już nienaturalnie. Nie traktuj tego jak wtrącanie się w twoje sprawy osobiste, ale skoro musiałeś stworzyć taki wątek to weź ją po prostu profilaktycznie rzuć XD
 14. 3 punkty
  Przedstawiam swoją propozycję 🙂
 15. 3 punkty
 16. 3 punkty
  Starszy projekt aplikacji odtwarzacza muzycznego. Wkrótce może coś nowego 😉
 17. 3 punkty
  Nie bardzo pamiętam, jak było wcześniej, ale z wierzchu prezentuje się bardzo przyjemnie.
 18. 3 punkty
  Świetne zmiany! Słowa uznania dla wszystkich, którzy brali w tym udział
 19. 3 punkty
  No no powiem wam jak jestem z wami 3 lata już to z roku na rok robicie coraz to większy progres gratulacje i oby tak dalej a styl piękny 😉
 20. 2 punkty
  Robak, symbolizujący wirusa w kształcie podzielonym na (kolorystycznie) czerwony/scam i zielony/legit. 130 zł
 21. 2 punkty
  Notatka administratora Prosiłbym o podanie chociaż widełek ile państwo są w stanie przeznaczyć na projekt, by potem nie było żadnych nieporozumień.
 22. 2 punkty
  Motyw obiektywu ukryty w cyfrze 3 (3 z Dim3n).
 23. 2 punkty
  Download --> http://www.mediafire.com/file/3zu7tzp9g64vcr6/rangi_by_daav.zip Hasło do paczki - daav
 24. 2 punkty
  @Rafał Typowo Youtubowy styl tzn? :D Nowa miniaturka wjeżdża na fora. Jak wyszła tym razem? :) Lepsza jakość: https://imgur.com/a/ZJOd3Oy
 25. 2 punkty
  Moja propozycja: Proszę powiedzieć, czy taki avatar może być?
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×