Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2018.12.15 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
 2. 1 punkt
  Hej piękni! Nie krzyczcie jak temat był, ale szukałam i nie znalazłam. Proszę o odpowiedzi profesjonalistów. Mój tablet się już wysłużył. I chce kupić nowy, nie obchodzi mnie cena, ani marka, ani wygląd, ani nic - jedynie komfort pracy. Rysuje głównie ilustracje do książek albo na potrzeby reklam (taki styl jak w załączniku). Zarabiam na tym na co dzień i bardzo mi zależy, żeby teraz cały proces ułatwić i usprawnić. Możecie mi poradzić - czy lepiej kupić dobry tablet graficzny (jeśli tak, to jaki?), czy np. Ipada i na nim rysować piórkiem? Może znacie jakieś nowości sprzętowe? Będę Wam bardzo wdzięczna za jakąkolwiek radę. Marcelina
 3. 1 punkt
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Tak jak wyżej, najlepszy będzie tablet z wyświetlaczem. Wacom jest dość drogi, ale są jeszcze inne firmy dużo tańsze. Popatrz sobie recenzje w Internecie np. XP-Pen albo Huion. Mam teraz taki Xp-Pen Artist 22E Pro i komfort pracy jest dużo lepszy niż na zwykłym piórkowym. Jeśli kasa nie gra roli to jakiś Wacom cintiq.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Super, tylko Pani trochę przeskalowana (tak x2), ale nie wiem jaki był zamysł, może tak miało być ;) No i światło na "pupie" nie wygląda naturalnie chyba, że z piasku pod stopą wali lampa. Tekstura po lewej na ścianie sztosik , fajny klimacik.
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  Witam, przedstawiam swoje projekty ? Postawiłem na minimalizm i nowoczesność, przy jednoczesnym przedstawieniu charakteru działalności. 4 Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 11. 0 punktów
  To niezły piastun ? Od kiedy ty fotomanipulacje tworzysz gościu co prawda głosowałem na tą 2 prace Ale miałem problem z wyborem bo obie są sztos ?
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×