Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.07 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  @Adipe wywal na czarną listę i zablokuj temat jak możesz żeby inni się nie nacięli. Jakiś dzieciak zrobił konto, chce grafikę za darmo i nie chce zapłacić za prace. Dodatkowo zrobiłem mu avatar i banner, widocznie tak ceniona jest czyjaś praca. Np takie wiadomości dostaje:
 2. 1 punkt
  @Tiamin Lesbijki, geje, łosie, jelenie?? W żadnym wypadku, a po co to komu potrzebne. Projekt kolorowy, bo dotyczy farb - ciężko inaczej przedstawić ten produkt. Nawet nie wpadłem na to, że może to być odebrane jako poparcie tego środowiska ? Kolory oczywiście można dopasować, nic trudnego do zmiany.
 3. 1 punkt
  Jeśli nie masz .psd to raczej nie da rady zmniejszyć ss`a bez utraty jakości tekstu. Ewentualnie możesz spróbować usunąć tekst (ale to zależy jakie to dokładnie zdjęcie), i dodać go ponownie ?
 4. 1 punkt
  Wieczorem czekam też na twój projekt pozdrawiam
 5. 1 punkt
  Dzięki za opinie! Tymczasem zaczynamy nowy rok od tej pracy ?
 6. 0 punktów
  @agahmemnon świetna robota. Jedno i drugie wygląda dobrze. Drugie to takie chyba bardziej modne teraz? Na tę chwilę najlepsze prace podesłałeś. Widzę, że warto było czekać. Może jeszcze ktoś coś doda, albo Ty sam jakieś inne propozycje wrzucisz. ? Mam nadzieję, że to Twoje prace w 100% i niczym zbyt mocno się nie inspirowałeś. Jeszcze w necie nie sprawdzałem.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×