Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.09 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
 2. 1 punkt
 3. 1 punkt
  Szczerze to ciężko będzie dobrać grafiki żeby zgrywały się chociaż w przybliżeniu światłocienie. Musisz kombinować z rozstawieniem grafik, tak żeby źródło światła dla każdego miało zbliżony kierunek. W obecnej formie, proponowałbym w lusterko odbić obraz w pionie, przyciemnić lekko i rozmyć nieco mocniej niż deska rozdzielcza. Na samolocie z przodu zlikwiduj poświatę na silnikach i też rozmyj, podobnie jak tło. Ze zdjęciem wnętrza samochodu pobaw się krzywymi tak żeby oświetlenie było bardziej jednolite.
 4. 1 punkt
  Wpisałem tekst jaki ma się znaleźć na grafikach. Mam nadzieję, że to pomoże.
 5. 1 punkt
  1. Logo super jedynie font mi się nie podoba zwłaszcza ten z imieniem i nazwiskiem.. 2. Podoba mi się nazwa i te dziurki od klucza, wszystko w klimacie. 3. Bardzo fajny logas. 4. Jest ok ale słyszałem że w piekle jest specjalne miejsce dla ludzi którzy rozciągają i spłaszczają fonty☺️ 5. średnio mi się podoba , te liście chyba słabo się komponują z ta postacią .
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  Ale szczerze mi się nie chce wierzyć, że chcą wystrzelić 210 tyś dzików z puli 229 tyś. Prawda to w ogóle? @edit Kurwa, niby prawda. Pojebało ich. Ciekawe jaka ustawa przejdzie po cichaczu, bo krzyk będzie straszny.
 8. 1 punkt
  Ja zawsze polecam Black Mirror i ostrzegam przed pierwszym odcinkiem, bo może skutecznie odrzucić. Każdy epizod opowiada inna historię inspirowaną nowoczesnym technologiami i ukazuje problemy jakie mogą się z nimi wiązać. Daje do myślenia.
 9. 1 punkt
  @Padre_ski Proszę o wypisanie wszystkich tekstów, ponieważ zlecenia tutaj są traktowane jak konkursy. Jeśli chce Pan znaleźć konkretną osobę do tego zlecenia proszę napisać temat w ofertach.
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Uśmieszek i wyróżnione "ate"
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Tagline słabo czytelny. Znak trochę zbyt masywny. Dziwnie wygląda ta kropla. Ja bym ją bardziej "wtopił" w dom i może pokusił się o styl outline.
 16. 0 punktów
  @Adipe wywal na czarną listę i zablokuj temat jak możesz żeby inni się nie nacięli. Jakiś dzieciak zrobił konto, chce grafikę za darmo i nie chce zapłacić za prace. Dodatkowo zrobiłem mu avatar i banner, widocznie tak ceniona jest czyjaś praca. Np takie wiadomości dostaje:
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×