Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.10 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
 2. 3 punkty
 3. 2 punkty
  Chodzi mi o logo, którego sam nie potrafię zrobić. Pierwsze nie jest w ogóle w charakterze forum. Drugie posiada potrzebne elementy ale wygląda jak by je zrobił 12 latek w internetowym kreatorze. Panowie trochę inwencji, kreatywności podobno to forum dla grafików :):):).
 4. 1 punkt
  Ewentualnie zaznaczasz wszystkie i z menu "obiekt" robisz ścieżkę złożoną. (Ctrl +8)
 5. 1 punkt
  Grupujesz obiekty, następnie narzędziem gradientu ręcznie ustawiasz gradient.
 6. 1 punkt
  Stworzyłeś temat w nieodpowiednim dziale ? https://grafinity.pl/forum/39-zlecenia/ Przede wszystkim, musisz określić czy zlecenie jest płatne/bezpłatne, aczkolwiek zgaduję, że chodzi Ci o drugą opcję, ponieważ nie podałeś żadnego wynagrodzenia. Jeśli masz na myśli mascot logo, to wątpię, aby ktoś wykonał Ci je za darmo ? // aktualizacja jednak na grafinity wykonywane są tylko zlecenia płatne.
 7. 1 punkt
  Może logo w takim stylu się spodoba.... jak nie to koparka pójdzie na stocka.
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Trochę bardziej kolorowo
 10. 1 punkt
  Miałem zamiar się rozpisać, ale stwierdziłem, że wizualizacja to lepszy wybór. Założyłem, że się nie obrazisz, że pobawiłem się tą pm'ką. Ja widzę to w ten sposób: Kilka minut pracy, bez dokładności i pliku źródłowego. Po pierwsze chmury. Stock, którego użyłeś jest słabej jakości, w takim wypadku pozostaje rozmazanie lekko części lub całego stocka, lub po prostu rezygnacja z niego. Warto się pobawić i użyć wielu stocków, trzeba tylko zadbać o to, by były jednolite (zabawa z jasnością i kontrastem). Ja w tym wypadku rozmazałem trochę. Masz tu trochę stocków z chmurami: https://www.dropbox.com/s/o78hpedgp7kpwuc/chmureczki.zip?dl=0 Poza tym: uwydatnione źródło światłą w górnym prawym rogu, rozjaśnienie miejsc, na które pada światło, dodanie płomienia z odrzutowca (żeby było ciekawiej), najlepiej znadź jakąś fajną light teksturę. Rozmazałem "w ruchu" parę miejsc, możesz też odrobinę poprzykrywać chmurami odrzutowiec. Wszystko widać na obrazku - taka jest moja wizja ? PS: aa, i na sam koniec fajnie jest dodać kolor ciemny szary na tryb "tylko jaśniejsze" (w PS'ie jest na pewno taki sam pod inną nazwą).
 11. 1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×