Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.11 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Będąc kompletnym laikiem zrobiłem poniższe logo w 8 minut. Tylko zmiana czcionki mi została na foxlite.
 2. 2 punkty
  Zapomniał Pan, że logo Nike zostało zaprojektowane w 1971 r., wtedy jeden dolar kosztował około od 100 do 150 zł czyli logo w najgorszym wypadku jak na polskie czasy wtedy kosztowało 3500zł. W tamtych czasach pensja stanowiła równowartość 15 - 20 dolarów na miesiąc. Dodatkowo Nie przeliczamy starych dolarów na obecne kursy :)
 3. 2 punkty
  Powiem Panu że logo godne podziwu i uwagi myślę że żaden z grafików na forum nie byłby wstanie czegoś takiego zrobić, a na aukcjach można zaczynać sprzedaż od 4 zer ?
 4. 2 punkty
  To jest dziwne myślenie. Gdyby wszyscy postępowali tak jak wy piszecie to nikt by nic nie robił i rozwój technologiczny stałby w miejscu. Japończycy, a teraz Chińczycy cały swój technologiczny rozwój gospodarczy opierają na udoskonalaniu i powielaniu czyiś wynalazków i produktów. Chińczycy w dodatku robią to dużo taniej. No ale bez sensu zabierać wam w takim razie cenny czas i zaśmiecać watek. Pozostaje mi poświecić godzinę i samemu to logo zrobić albo napiszę na amerykańskim forum gdzie dostane 100 propozycji po 10 minutach. Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Panowie oczywiście, mamy gospodarkę rynkową i rynek dyktuje ceny. Nie zamierzam umniejszać niczyjej pracy, poddawać w wątpliwość kogokolwiek umiejętności . Skupiłem się tylko na chęciach. Dobrze,myślę że temat został wyczerpany i tak w znacznym stopniu nadużyłem cierpliwości moderatora. Nauka pozostanie dla innych, by się najpierw zorientować w cenach zanim się zaproponuje zlecenie. Miłego weekendu wszystkim życzę. Co do loga, które zrobiłem to zona mnie wyśmiała twierdząc, że bardziej się jej to kojarzy z jakimś ośrodkiem badawczym lub centrum molekularnym.
 7. 1 punkt
  Przerażająca jest nieświadomość ludzka.
 8. 1 punkt
  Dwie wersje kolorystyczne do wyboru:
 9. 1 punkt
  Poświęcasz czas, napiszesz ze chcesz 400 zł. A ktoś przerobi i sprzeda za stówke zainteresowanemu.
 10. 1 punkt
  @OceanFire @MX @fantovsky Dzięki wielkie za opinie. Co do słów MX, to niestety wiele osób stwierdziło, że zaprojektowana przeze mnie aplikacja jest mało funkcjonalna, więc nad tym muszę szczególnie popracować.
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Ale nie aż taką ilość i nie tylko po to żeby zabić. Na mięso chociaż jakieś, choćby dla kotów i psów. No kurwa, nie ma to jak wybijać możliwe zasoby jedzenia. W ogóle jak można wybić całą populację jakiejś zwierzyny.
 15. 1 punkt
  @Randomowy Dzięki za opinie! ? 1. Font jest taki sam dla Nazwy jak i imienia i nazwiska, jedynie nazwa jest pisana wersalikami. 2, 3. Ciesze się, że się podoba. ? 4. To moje pierwsze logo więc myślę, że czyściec to maks co mogę za to dostać. ? 5.
 16. 1 punkt
  Rozumiem, że zlecenie zostało zrealizowane poprzez prywatne wiadomości? Prosiłbym o wskazanie wykonawcy i ukazanie projektu.
 17. 0 punktów
  Wszedłem na darmowy dostępny w internecie kreator i działem zgodnie z instrukcja krok po kroku. Nic nie kopiowałem, nie wycinałem. Kreator przeprowadził mnie przez cały proces. Fajnie się pośmiać. Logo Nike zostało kupione za 35 $, a praca nad nim trwała 17,5 godziny. Ja zaproponowałem kwotę ok 100 za logo, które dla prawdziwego grafika jest robione z łatwością jak kula z nosa, a tu się rozwinęła w związku z tym polityka monetarno-społeczna. Nikt nic konkretnego nie zaproponował tylko, że mało kasy i że się nie opłaca. Oj, Panowie Panowie :):):)
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×