Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.25 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
 2. 1 punkt
  Cześć! Od jakiegoś czasu zwiedzam i bawię się aparatem. Fotografuje typowo amatorsko, aczkolwiek ostatnio dorobiłam się szerokokątnego obiektywu. Mam nadzieję, że na forum znajdzie się kilku zakochanych w widoczkach ? Czekam na konstruktywną krytykę i rady! Więcej (#ofkors) na insta -> https://www.instagram.com/pati_pe_/ ?
 3. 1 punkt
  Od dwóch lat fotografuję hobbistycznie krajobrazy, a oto kilka moim wybranych zdjęć ? Jak się spodoba to może wrzucę więcej ?
 4. 1 punkt
  Według mnie niektóre elementy są zbędne. Wizytówka powinna być przejrzysta. Tutaj krótki filmik i polecam ten kanał
 5. 1 punkt
  Pierwsze logo jeszcze ujdzie, nie licząc wersji z gradientami, bo wygląda słabo. Co do drugiego logo, to już masakra. Bardzo słabo wygląda lewa nóżka. Nie jestem wstanie powiedzieć co. Po prostu dziwne rozwiązanie.
 6. 1 punkt
  Witam , oczywiście że nie poddam się i biorę krytykę na klatę , pod koniec lutego mam okazję iść na kurs grafiki komputerowej więc na pewno nauczę się tam więcej niż wiem obecnie dlatego już teraz próbuję coś robić w tym kierunku i postanowiłem pokazać tą amatorkę szerszemu i bardziej doświadczonemu gronu ? dziękuje że mnie nie zmieszaliście z błotem ? wszelkie uwagi i rady będę się starał wprowadzać . Mam nadzieje że kolejne prace będą lepsze ?
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Tak jak wspominał @Adipe wyżej - masakra! Nic nie jest czytelne, a kolorystyka leży. Nic tutaj nie ma wspólnego z dzisiejszymi trendami. Żadnych pozytywów :/
 9. 1 punkt
  Pozostaw po prostu obie wersje kolorystyczne. Niech użytkownik sam zadecyduje, która bardziej mu odpowiada. Jeżeli jest możliwość dodania paru styli, to dlaczego by tego nie wykorzystać?
 10. 1 punkt
  Mam nadzieję, że nie będziesz podejmować decyzji zbyt pochopnie. Osoby, które są w dużym stopniu aktywne wypadałoby w jakiś sposób wyróżnić, chociażby właśnie poprzez widget "Najwięcej postów". Usuwając rangi możesz doprawadzić do tego, że forum będzie po prostu mdłe. Najbardziej jednak niepokoi mnie zmiana wyglądu forum, bo aktualny szablon jest ładny, a można tylko zmienić na gorsze... Mam nadzieję jednak, że forum wpadło w dobre ręce i nie będzie iść w dół.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×