Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.29 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Witam. Od kilku lat hobbistycznie zajmuje się grafiką komputerową. W przerwach od wsparcia IT lubie sobie włączyć Photoshopa, Ilustratora lub 3dsMaxa. Poniżej zamieszczam kilka logo, wizytówek które wykonałem i które lubie. Sklep komputerowy "Active -x" Sklep komputerowy "CompExpert" Firma outsourcingowa "IT Support Group" Grupa biznesowa "Atmosphere" Firma budowlana "BudMar" Grupa motoryzacyjna "4x4 Lemon Team" Firma spedycyjna "Loginex" Tor Gokardowy "m3 Racing" Producent świec zapachowych "Lulaly" Producent metali kolorowych "MetisTech" Propozycja odświeżenia logo dla producenta namiotów i śpiworów "SemiLine" Moj ulubiony: Propozycja logo dla producenta gier komputerowych i mobilnych "Night Steed" I na koniec moje własne logo: Z góry dziękuje za komentarze i oceny. Pozdrawiam
 2. 2 punkty
  Bardzo dziękuje wszystkim za pracę i za poświęcony czas, ale znajoma osoba prywatnie wykonała dla mnie projekt, który najbardziej spełniał moje wymagania. Piszę teraz, ponieważ dzisiaj rano dostałem wgląd do projektu. Temat do zamknięcia. Dziękuje ?
 3. 1 punkt
  Witam. Kilka lat temu grzebałem nieco w 3DsMaxie niestety z miernym skutkiem. Sędziwy laptop chciał eksplodować przy każdym renderze w V-rayu więc się poddałem. Kilka starych prac: Kilka dni temu cos mnie olsnilo. Przeciez mój firmowy laptop ma I7 i nVidie Quadro wiec czemu by nie wrócić do 3DsMaxa i vRaya. Efekty kilkudniowego molestowania programu zamieszczam ponieżej. Uważam się dalej za bardzo początkującego lecz rendery zadowoliły mnie na tyle by pochwalić się na forum. Niestety pierwszy render mocno "szumi" Drugi mniej ale dalej jest źle. Postanowiłem zmienić scene. Tutaj jestem już zadowolony. Jeszcze nie skonczony rzut na drugą strone. Brakuje jeszcze kilku elementów i materiałów, np na drzwi. Zastanawia mnie tylko dlaczego moje lutro łamie prawa fizyki. Z góry dziękuje za komentarze i oceny.
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Polecam, otrzymałem ładny projekt graficzny w tym samym dniu.
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×