Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.01.30 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Czesc. Mam nadzieje że nikt za Ciebie tego nie zrobi ? Kubusia puchatka na Layer 1 robisz w odcieniach szarosci. Zaznaczasz sobie za pomoca lassa kawałek Kubusia. Tworzysz layer 2 i bierzesz sobie miekki pedzel. Malujesz sobie, cieniujesz kolorami rodem z retrowave. Ustawiasz teraz Layer 2 na Overlay. Powtarzasz z kolejnymi elemenatami. Na tlo ktore sobie zaznaczysz za pomoca magicznej rozdzki polecam wrzucic gradient. Pamietaj ze im ciemniejszy bedzie kubus tym mocniej bedzie widac kolor na Layer 2 którym malujesz. Powodzenia ?
 2. 2 punkty
 3. 1 punkt
  Polecam strony są wyraźne oraz fajne :)
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  @Ecosse Przedstawiam jeszcze taką wersję:
 6. 1 punkt
  Polecam, otrzymałem ładny projekt graficzny w tym samym dniu.
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
  Witam, przedstawiam swoją propozycję. Sygnet inspirowany jest minimalistycznym wyglądem strony internetowej, kodowaniem i literą K. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  @Ecosse Zrobiłem tak jak chciałem + dodałem sygnet. ? Jeśli mogę to taka techniczna poprawka, nie mówi się czcionka tylko krój pisma, ewentualnie font, a element nietypograficzony to sygnet, a nie slogan ?Oczywiście no offence, mówię żebyś wiedział na przyszłość, zawsze się taka wiedza przydaje ? Wizytówki to tylko jakiś darmowy mockup, jak będziesz potem chciał to i nad wizytówkami możemy pomyśleć. ?
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  Ten ostatni pejzaż jest świetny. Jak dla mnie najlepsza z pokazanych przez ciebie prac.
 15. 1 punkt
  Kot z pierwszego posta ma coś w sobie - mogłabym powiesić go sobie gdzieś w domu ? Zdecydowanie lepiej idzie Ci w pejzażach, ten ostatni bardzo ładny... ? Nie przestawaj malować i rozwijaj się, bo idziesz w dobrą stronę!
 16. 1 punkt
  Kilka logo do oceny.
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  Taka sytuacja [img]http://s6.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_qnxwrsa.jpg[/img]
 19. 1 punkt
  [img]http://s6.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_qnprseh.jpg[/img]
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×