Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.02.06 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Rodzaj pracy: Logo Tematyka: "myAli.pl" - zakupowa, satysfakcja. Dodatkowe informacje: Licze na inwencje twórczą autora. Kwota wynagrodzenia: 20zł Sposób wynagrodzenia: Paypal/Przelew Termin wykonania: Jak najszybciej Kontakt: PW
 2. 3 punkty
 3. 2 punkty
  @Partyk891114 Ostatnia szansa na wydanie jakichś opinii. Nie rozumiem ludzi którzy zakładają tutaj zlecenia a następnie nie piszą żadnych opinii do aktualnych prac i oczekują lepszych efektów. Mam tego dość.
 4. 2 punkty
 5. 2 punkty
 6. 1 punkt
  Zwycięzcą zostaje projekt michalweb4
 7. 1 punkt
  Myślę że cena nieadekwatna co do umiejętności, ALE jeśli grafik ci coś podsyła, mówisz nienienie nie podoba mi sie robisz mu "szkic" to wtedy sie trzyma sztywno twoich pomysłów. Coś zrobi od siebie źle - bo nie tak - zrobi jak ty chcesz, to 0 kreatywności. XD
 8. 1 punkt
  Co do tego projektu to jest on nawet ładny ale zbyt neutralny. Za mało odniesień do tematyki przewodniej. Nawet jakbyś dał gdzieś po prostu jakieś fajne foty to by był inny odbiór strony. Pomysł w headerze na pokazanie benefitów(?) mi się nie podoba. Połączenie tego zygzakowatego paska i cyfr wygląda jak ścieżka jakiegoś progress bara - jednak treść punktów tego nie odzwierciedla.
 9. 1 punkt
  Jeżeli nie jesteś zadowolony z tej usługi to zapraszamy do nas do działu ze zleceniami. Wątek przeniosłem do innego działu, ponieważ umieściłeś to w portfoliach.
 10. 1 punkt
  Pomijając kwestię, że temat jest w nieodpowiednim dziale, czego od nas oczekujesz? Jesteś zleceniodawcą, a on zleceniobiorcą, więc sprawy związane z wykonaniem zlecenia powinniście załatwiać między sobą. Osobiście uważam, że jest to nie fair wobec tego grafika ?
 11. 1 punkt
  Zastanawiał się Pan, aby się czasem nie przebranżowić?
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  Z przykrością się to czyta. Wrzucasz projekt grafika z prośbą o danie mu rad przez innych xD Jendym podoba się jedno, a innym drugie. Jestem tylko ciekaw czy dostałeś zgodę od grafika na publikację projektu. To Ty jesteś zleceniodawcą i to Ty jesteś osobą wyrażającą opinię. Przeczuwam, że należysz do zleceniodawców, którzy żyją w przekonaniu, że graficy siedzą im w głowach i wiedzą co im się nie podoba. Jeżeli tak jest, to współczuję grafikowi, że musi z taką osobą współpracować. Fakt, że nie jest to projekt wart te 1000 zł czy więcej, ale jeżeli zleca się coś grafikowi, to takiemu, który rzeczywiście odwali robotę jak trzeba. @Michał jak dla mnie temat do wywalenia. Nie od tego jest ten dział :/ Nie wpadłbym nigdy na pomysł, że można byłoby napisać taki post xD
 14. 1 punkt
  Ho ho! Trochę mnie tutaj nie było więc i przyszła pora podzielenia się czymś nowym ? Załączam surowy plik oraz efekt końcowy pracy, co o tym powiecie? Na czym skupić uwagę przy następnych pracach? Wszelka krytyka mile widziana ?
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
  Nie wolno zapominać o sport.tvp.pl, raz na ruski rok można obejrzeć mecz naszej potężnej reprezentacji
 17. 0 punktów
  Za 20 zł logo to wiesz ?
 18. 0 punktów
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×