Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2019.02.10 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
 2. 2 punkty
  Pozwole sobie zacytować własne słowa które kierowałem do kolegi Pileja temat wyżej: W tym przypadku sytuacja ma się podobnie. Nie rozumiem również tej "mody" na statystyki a zwłaszcza sekcji z ilością przepracowanych godzin. Mierzysz ten czas? Masz napisane że wykonałeś 130 projektów a w portfolio jest 8 prac. Mnie jako klienta te statystyki wręcz odstraszają bo wiem że w wiekszości przypadków są wyssane z palca. Uważał bym również z opiniami klientów. Na stronie nie ma "sekcji" odpowiedzialnej za zamieszczenie komentarza a na stronie głównej pojawiaja się 4 pozytywne opinie klientów. Opinie które moderuje autor strony/właściciel firmy. Niestety naciągane. Pozdrawiam
 3. 1 punkt
  Okej ? Co do samego logo (a bardziej jego użyteczności) . Moim zdaniem: 1. Przy małym formacie nie ma takiej możliwości aby litery wewnątrz prostokąta były widoczne. Tyczy się to przede wszystkim druku (np. wizytówek, plakatów z eventów gdzie loga są na samym dole, etc.) 2. Co w przypadku, gdy logo będzie potrzebowało kwadratowej wersji (np. do avatara na facebooku) ? (A będzie, bo nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam research xD) 3. Drażni, że prostokąt nie jest na środku ? Może usuń poprzeczkę z wnętrza litery A , wtedy wycięcie będzie zarówno belką dla A i E 4. Coś nie gra z napisem w wersji białej Angelika i Miernik nie są tego samego rozmiaru i są sklejone ? Może pomyśl nad inną koncepcją? Coś bardziej kobiecego niż retro? Akurat tematyka beauty jest mega kreatywna i można poszaleć ?Np. coś w tym stylu może? Pozdrawiam!
 4. 1 punkt
 5. 1 punkt
  Całkiem fajna ta ostatnia praca jak na początki :) powodzenia w kolejnych pracach
 6. 1 punkt
 7. 1 punkt
  W porównaniu z poprzednimi pracami, nowa to niesamowity skok w skilach ?
 8. 1 punkt
  Pełna rozdzielczość + wszystkie podstrony tutaj: klik
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
  Ho ho! Trochę mnie tutaj nie było więc i przyszła pora podzielenia się czymś nowym ? Załączam surowy plik oraz efekt końcowy pracy, co o tym powiecie? Na czym skupić uwagę przy następnych pracach? Wszelka krytyka mile widziana ?
 11. 1 punkt
  x Rod No i jakieś scenki na szybko i koncepty
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×