Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2019.05.26 w Odpowiedzi

 1. 4 punkty
  @onetwo coś ode mnie:
 2. 4 punkty
  Do wyboru kilka wersji przygotowanych na podstawie załączonych materiałów.
 3. 3 punkty
  Hej, mam obecnie trochę wolnego czasu więc zacząłem robić koncepty, które od dłuższego czasu siedziały mi w głowie :) Link do całości: https://imgur.com/jwMntEx Moje Dribbble jakby ktoś chciał: https://dribbble.com/michalski
 4. 3 punkty
  17 maja byłem ostatni dzień ? wyszedłem jak zwykle i od tamtej pory nie wróciłem haha. Póki co nie mam żadnych maili ani telefonów, a ja jestem o wiele spokojniejszy i zrelaksowany ? Dla przyszłych czytających: Od takich ludzi trzeba jak najdalej, bo potrafią zatruć życie, a człowiek liczy, że to chwilowe... Nic bardziej mylnego. Z czasem obowiązków przybywa coraz więcej na tyle, że trzeba pewne rzeczy robić po godzinach - a stawka ta sama, nie mówiąc już że nadgodziny nie były wypłacane (chyba, że robiłem te nadgodziny we firmie na miejscu u Klienta - superancko prawda?) A jeśli nadgodziny były robione u mnie, to usłyszałem "to nie siedź w domu dla mnie, bo ja tego nie widzę" - uwierzcie mi, nawet nie chce już tego komentować. Niestety, sprawdziło się "mądry Polak po szkodzie" - może i dobrze, bo to człowieka uczy, żeby nie ufać wszystkim. Szczególnie w to co mówią, bez umów - tylko na gębę. I tak jak wiele osób w tym wątku powiedziało, należy się szanować, a nie łudzić, że zmienimy świat lub co gorsza wierzyć w osoby, które być może pójdą po rozum do głowy i zacznie ludzi traktować fair. Prawda jest taka, że 1 osoba nie zmieni świata, natomiast druga strona medalu jest taka, że ludzie się nie zmieniają. Trzeba zwyczajnie iść dalej - jak nie ten klient to następny - kto z nas chce się użerać z typowymi Januszami? No chyba nikt, dlatego nie warto być naiwnym. Skoro zjedli wszystkie rozumy świata - bo on wie lepiej - niech sam sobie wszystko w koło ogarnia, aż w końcu sam zostanie ze swoim bałaganem, bo traktuje ludzi jak niewolników. Bądźcie mądrzejsi i już na samym starcie wymagajcie od siebie pewności siebie i to co się Wam należy. Tyle w tym temacie ?
 5. 3 punkty
 6. 3 punkty
 7. 3 punkty
 8. 2 punkty
  Logo przedstawia pierwszą literę słowa “Pragnę” połączoną z ikoną ptaka wznoszącego się ku słońcu w przestrzeni negatywowej. Znak prezentuje się dobrze zarówno w dużym, jak i małym formacie.
 9. 2 punkty
  Ok, mamy 1 czerwca, zakończenie zlecania. Chciałbym wszystkim podziękować za zaangażowanie i pomysły. Końcowo decydujemy się na pracę @Peryskop.
 10. 2 punkty
 11. 2 punkty
 12. 1 punkt
  Wszystko Vector, przygotuję do druku.
 13. 1 punkt
  Typografia trochę mi nie pasuje, nie wiem czemu jest tak duży letter-spacing i wszystko pisane capsem. Dodatkowo fajnie jest pokazać już widoczny projekt na stronie głównej, a nie tylko logo z odnośnikiem. Wrzucić to w jakiś mockup czy coś żeby potencjalny klient od razu widział to co potrafisz. :)
 14. 1 punkt
  @onetwo drobne modyfikacje, może teraz któreś z nich bardziej przypasuje do gustu ?
 15. 1 punkt
  Pójście w nieoczywisty symbol - jak najbardziej dobry pomysł. Jednakże wizualnie to nie to. Wciąż temat otwarty ?
 16. 1 punkt
  Pełna rozdzielczość + wszystkie podstrony: klik
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
  Witam, wszystkie informacje zawarte w tym temacie (+projekty pełnej jakości) znajdziesz również na mojej stronie, zachęcam do skorzystania. WWW: https://ats-graphic.eu (tekst do skopiowania) WWW: https://ats-graphic.eu GG: 56237985 Skype: live:jakubatsgraphic Facebook: https://www.facebook.com/atsgraphiceu/
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
 23. 1 punkt
  https://www.x-kom.pl/lista/8sbyz3sy0 Już kolego taniej się nie da,za złozenie komputera w sklepie nawet zapłacisz 50-100 zł :) a wydajność masz lepszą niż z gotowców :)
 24. 1 punkt
  Proszę o opinie czy idziemy w innym kierunku?
 25. 1 punkt
  Najwięcej czasu to shader lakieru mi zabrał, łącznie z przygotowaniem sceny, shaderami, światłem itp. to jakieś 12h, na render dobrej jakości przepada około 15-20minut pojedynczej klatki.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×