Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2019.08.23 w Odpowiedzi

 1. 4 punkty
  Widzę, że mamy tutaj do czynienia z osobą, która jest obeznana w tej dziedzinie skoro potrafi oszacować czas wykonania pracy, więc jeżeli: to nie lepiej zrobić tego samemu? - pytanie retoryczne.
 2. 3 punkty
  Witam, robię różnego rodzaju projekty w stylu UI w celach treningowych, aby nabyć niezbędną wiedzę w tej dziedzinie. Chciałbym wrzucić wam dzisiaj pewną pracę przedstawiającą produkt obuwia nike. Praca robiona na podstawie swoich doświadczeń, oczywiście inspirowana masą prac umieszczonych w internecie. Proszę wszystkich o konstruktywną krytykę, na co powinienem zwrócić uwagę przy projektowaniu tego typu prac, jakie złe praktyki odrzucić, a jakie pielęgnować. Za każdą wypowiedź z góry serdeczne dzięki!
 3. 2 punkty
  Cuuuudony kościółek na górce! Jedno z ladniejszych miejsc jakie widziałam na Słowenii!
 4. 2 punkty
 5. 2 punkty
  W Plitwicach był chyba każdy.. po za mną bo zawsze było nie po drodze 😉 Pech chciał, że trafiłam na deszcz. Pomimo tego myślę, że fotki wyszły klimatycznie 😉 Jakby kogoś interesowało więcej, to zapraszam na mojego insta! ♥
 6. 2 punkty
 7. 2 punkty
  Nie mam lepszego pomysłu na wkręcenie się na forum niż głupie zabawy, więc podpatruje z innych miejsc 😜 Witaj Grafinity, ja jestem Tunowy i chciałem wam zaproponować zabawę na rozruszanie ręki i kreatywności przed siądnięciem do faktycznej pracy. Zawsze mi się podobało takie niewinne szkicowanie a la kalambury, bo można się kreatywnie wyżyć na fajne sposoby. Zasady gry są proste: Rysujesz to co zadała osoba z posta wyżej i podajesz co ma narysować osoba z posta niżej. Mogą to być dowolnie przyziemne lub dowolnie wyciągnięte z niebytu rzeczy. Puśćcie wodze fantazji! A akurat sketchtoy, bo jest dość prostym narzędziem i fajnie drgają linie :3 No to zaczynamy Mój szkic: http://sketchtoy.com/69012812 I od kolejnego uczestnika poproszę wielki słoik ogórków kiszonych pędzący w stronę ziemi niczym kometa mająca zniszczyć ludzkość. (a, no i nic was nie powstrzymuje żeby dopisać swoją historię albo skomentować rysunki innych xd)
 8. 2 punkty
 9. 2 punkty
  Wyśmienity wybór, Panie Mirku Marku http://sketchtoy.com/69012946 Śmierć ninja poproszę
 10. 2 punkty
  Znaleźliśmy tą plażę przypadkiem - tuż po zachodzie słońca. Niechętnie wyciągnęłam aparat i statyw, bo myślałam, że nic z tego nie będzie ? Nigdy nie byłam fanem blue hour (czas tuż po zachodzie słońca). Od tego momentu zmieniam zdanie ♥
 11. 2 punkty
  x Rod No i jakieś scenki na szybko i koncepty
 12. 1 punkt
  Dzień dobry 🙂 Przedłużam temat o tydzień [do 8.09.2019 r.], dorzucam 50 zł do budżetu [350 zł]. Niestety żadna z przedstawionych propozycji nie skradła mojego serca. Bardzo nie chciałam ukierunkowywać Państwa, ale widzę, że idziemy w złą stronę, większość projektów wydaje mi się zbyt "formalna" (dodam też, że mi się moje miejsce w żaden sposób nie kojarzy z sosną czy szyszką, to tylko nazwa ulicy jeśli miałabym podpowiedzieć jakąś roślinę, którą można wykorzystać to chabry, bo to Bronowickie Ogrody, "osiedle maków i chabrów"), poszperałam w sieci i zamieszczam przykłady fajnych w moich oczach logo, które stylem przystają do wizji mojego bloga.
 13. 1 punkt
  @PatrycjaPe Nie, nie siedzi mi to 😛 22.
 14. 1 punkt
  20 - Brakuje mi tu trochę edycji, ale bardzo klimatyczne
 15. 1 punkt
  Niestety klient zdecydował się na logotyp innej firmy... Przepraszam za kłopot
 16. 1 punkt
  Coś jeszcze ode mnie.
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
  witam, moja propozycja:
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Oczywiscie bledy w napisie do poprawy 😛
 21. 1 punkt
 22. 1 punkt
  Golden bowl - catering dietetyczny. Literka G i złota miska
 23. 1 punkt
  Coś z wczoraj :)
 24. 1 punkt
  Nie ma co się przyczepić, a najlepsze dla mnie to zbiórka karmy ?
 25. 1 punkt
  wczoraj trochę czasu miałem więc pierwsze praca ukończona z bazy ? Mocno też koncept cisnę w dużym rozmiarze wiec może później coś pokażę też tej dziedziny - jak to przebiega.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×