Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2020.01.16 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
 2. 3 punkty
  narazie sam sygnet (twarz kobiety w literce "L"), jeśli się spodoba to proszę dać znać jaki napis ma się znaleźć w logo, bo zgaduję, że "makeup & lashes" to nie nazwa 😄
 3. 1 punkt
  Rodzaj pracy: Logo, banner, + ew. layout dedykowanej strony Tematyka: Serwer głosowy TeamSpeak Dodatkowe informacje: W pierwszej kolejności logo oraz banner Kwota wynagrodzenia: Budżet 300 zł Sposób wynagrodzenia: Przelew / Paypal Termin wykonania: dowolny Kontakt: forum - priv Poszukuję profesjonalnego grafika pod profesjonalny serwer głosowy teamspeak. Nie interesują mnie osoby, które dopiero co próbują coś zdziałać. Preferowany kontakt na priv oraz zapraszam zdecydowane osoby, mile widziany dalszy kontakt na steam.
 4. 1 punkt
  Cześć wszystkim! 👋 Chciałbym Wam przedstawić najnowszą realizację logo. Projekt stworzony dla firmy zajmującej się sprzedażą naklejek. Jak oceniacie? 😊
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy. Tworzymy projekty szyte na miarę i dostosowane do potrzeb odbiorców i rynku. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Realizacje: artoxweb.pl - zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów
 7. 1 punkt
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
 14. 1 punkt
  oczywiście wektor, cena do ustalenia na priv (o ile to zgodne z regulaminem :P)
 15. 1 punkt
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
 21. 1 punkt
  Rodzaj pracy: Logo / Sygnet Tematyka: Sieć serwerów gier (E-Sport oraz Gry) - Serwery głosowe Dodatkowe informacje: Główna kolorystyka, najlepiej ciemne kolory typu szarość lub jasne typu śnieżnabiel, napis jaki ma widnieć: AllGamers.PL (Może być wszystko dużych). Kwota wynagrodzenia: 50/80 złotych, zależy od pracy. - Możliwa większa do 100 złotych, lecz jak piszę, zależy od pracy. Sposób wynagrodzenia: Przelew prosto na konto bankowe, PP lub też jakaś gra w tej cenie. Termin wykonania: Do miesiąca, ale zależy mi na czasie Kontakt: deyxq@outlook.com lub forum Dorzucam również przykłady, coś al'a takie coś.
 22. 1 punkt
  Tak, w piątek / sobotę będę wybierać, prawdopodobnie kupię dwie pracę, druga na zapas. :)
 23. 1 punkt
  Jeszcze jakieś ciekawe propozycje? Ładne chłopaki, ale poczekam na więcej i wtedy wybiorę. Mogę podnieść cenę do 100. :)
 24. 1 punkt
  Jeszcze jakieś propozycje? Zależy mi na czasie, co do @Blaza - Jesteś w stanie wykonać jeszcze z jasną kolorystyką? Tzn. Biel oraz przykładowo jasny szary.
 25. 0 punktów
  Zapożyczyłem trochę pomysł od @diov, gdyby praca się spodobała i została by wybrana, to podzielę się pieniędzmi, które za prace uzyskam.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×