Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 15.03.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
 2. 2 punkty
  No coś nie mogę wygrać ostatnio 😛
 3. 2 punkty
  @Kaze Dorobi się do tego fajny napis i będzie fajny mascot. 250 zł.
 4. 2 punkty
  Jako ui czy ux designer masz za zadanie stworzyć produkt, który działa i da się go w pełni użyć. Twój projekt jest kiepski że względu, że nijak ma się to do sklepu internetowego i użyteczności, bo jak sam napisałeś, że komuś kto wejdzie na stronę będzie ciężko się odnaleźć i taka prawda. Najgorsze jest to, że nie przemyślałeś tego projektu pod względem ux, tylko z kopyta wziąłeś się za projektowanie. Jeżeli bym wszedł na stronę takiego "sklepu" to bym od razu wyszedł ponieważ ciężko się odnaleźć. Nawigacja jest nieskuteczna, ponieważ brakuje jej podstawowych linków sugerujących, że to jest sklep, czyli wyszukiwarka, koszyk, linki do kategorii sklepu.
 5. 2 punkty
  Dzięki 😜 Jeszcze banner do postów na FB.
 6. 2 punkty
  Dzięki webforge za uwagi - walczę ze światłem ^^. Tak zgadza się zamek jest szczególnie niedopracowany ale z premedytacją - chciałem zacząć inny projekt. Cały czas się uczę i widzę braki :) Podsyłam speed art zrobiony na jakiś peryferyjny facebookowy konkurs for fun. Wykonany jakoś w godzinę (może mniej) bez zastanawiania. Nareszcie mam luźny semestr, więc mam ambicje ruszyć z grafiką z kopyta...
 7. 1 punkt
  Mały projekt aplikacji na telefon, której motywem jest sklep PlayStation. Standardowo proszę o krytykę i rady. Projekt na Dribbble: https://dribbble.com/shots/6192793-PlayStation-Store-App
 8. 1 punkt
  @Granaat Ja żałuję tego, że nie poszedłem do liceum plastycznego. Nauczą cię chociaż rysować, a wszelkie niby grafiki w szkołach technicznych są według mnie bezużyteczne. Są dwie opcje - albo pójść do szkoły gdzie dobrze zdasz maturę, albo rozwinąć się artystycznie bo grafika to wbrew pozorom bardzo techniczny przedmiot, którego można nauczyć się samemu.
 9. 1 punkt
 10. 1 punkt
 11. 1 punkt
  Słabo. Rozmazane tło z renderami oraz ich cień, do tego bały pasek, logo i napis z uciętym ę. No nic ciekawego 5 min. roboty.
 12. 1 punkt
 13. 1 punkt
  @Derox Odezwałem się do Ciebie na priv, dziękuje bardzo za wszystkie przesłane propozycję i przede wszystkim poświęcony czas. Temat do zamknięcia.
 14. 1 punkt
 15. 1 punkt
  Witam to jest moja wersja Jeżeli się spodoba to od razu dorobię avatar Tutaj podgląd jakby to wyglądało na Facebook'u kolorkami poszedłem pod stronę internetową czyli głównie fiolet .
 16. 1 punkt
 17. 1 punkt
  hahah faktycznie te są trochę creepy :D ale na podanej przez Ciebie stronie jest sporo fajnych ilustracji. Seria z "Kamperem...") jak dla mnie świetna ;) Kształtów mew bym się nie czepiał bo dzieci raczej nie mają takich skojarzeń haha :D aczkolwiek nie wiem jak wygląda obecnie edukacja dzieci w tym zakresie ^^
 18. 1 punkt
 19. 1 punkt
 20. 1 punkt
  Projekt nawet nezly. Poprawilbym kontrast w tym mniejszym tekscie/ikonkach bo niestety nie jest najlepszy i moze zrobil go troche wiekszy minimum jaki powinien byc to 16px. Poexperymentuj tez z innymi kolorami bo wszystkie ostatnie projekty to ten sam kolor .
 21. 1 punkt
  Polecam Ci pouczyć się o responsywności. Jeśli nie wiesz, że można ustawić rozmiar tego samego elementu według wielkości ekranu to równie dobrze sam powinieneś się doszkolić. Jestem ciekaw jakbyś wyłumaczył działanie responsywności w takim razie, skoro według Ciebie nie można zmieniać ich wielkości według wielkości ekranu i skalowania 🤣 Żebyś mi tu nie gadał, że offtop czy c**j wie co to odniosę się również do tematu. Skoro tematyką jest natura, to czemu azjatka nie jest naturalna, tylko z makijażem (usta)? Chyba, że mi się tylko tak wydaje to przepraszam. Przerwy są jak najbardziej okej, ale ten mały tekst między nagłówkiem a zdjęciem to zamiast wycentrować dałbym do lewej i usunął przerwę między strzałką, a zdjęciem, bo tam jest malutka przerwa.
 22. 1 punkt
  To ja też wrzucę coś od siebie
 23. 1 punkt
  Polecam strony są wyraźne oraz fajne :)
 24. 1 punkt
  #18 Teksturowanie Przydatna technika dla grafika, czy ciekawa anegdota na podryw? 😛
 25. 1 punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+01:00
×