Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2018.06.26 uwzględniając wszystkie działy

 1. 11 punktów
  @tanuki taki eksperymencik to był ? w następnych postaram się to poprawić. Tymczasem new shit.
 2. 9 punktów
  Prawdopodobnie jest to najlepszy zbiór ponad 100 darmowych narzędzi i stron z plikami dla designerów z jakim się spotkałem. Wszystko w jednym linku. Znajdują się w nim strony z: mockupami fontami stockami inspiracjami psd i inne fajne rzeczy [Ukryta zawartość]
 3. 9 punktów
  Co myślicie o takim LP?
 4. 8 punktów
  Wrzesień 2018 Naprawiony został puchar znajdujący się w rozwijanym panelu użytkownika. * Każde miejsce w rankingu grafika posiada inny kolor pucharu. Poprawiono czas aktualizowania poziomów ( co 5 minut ) oraz Ranking ( raz dziennie ) Dodano ikonki w rozwijanym panelu użytkownika W profilu użytkownika dodano informację o zajmowanych przez użytkownika miejscu w rankingu grafika. Na podstronie z głosowaniem na prace w konkursie cyklicznym dodano "tematykę konkursu" którą zaproponował użytkownik @Piotrek Wprowadzono nową funkcję polecania użytkowników w płatnych zleceniach. Uprawnienia do polecenia użytkownika posiadają osoby z rangami takimi jak: Grafik, Junior Grafik, Ekspert, Brander, Ilustrator, Fotograf, Modelarz 3D, Rysownik, Tagger, Webdesigner Przycisk pojawia się tylko wtedy gdy zlecenie dojdzie do skutku. Osoba polecona przez grafika jest weryfikowana w systemie przez Administratora który ostatecznie akceptuje przyznanie rangi zleceniodawca+ Posty oraz temat w dziale z Płatnymi zleceniami są wyróżnione w postaci ikonki obok nicku oraz ikonką w nazwie tematu.
 5. 8 punktów
  Pewnie spotykaliście się ze zjawiskiem "schodkowego" gradientu. Często zdarza się tak z gradientami, które są w ciemnych odcieniach. Pokażę Wam prosty trik, co zrobić, aby się tego pozbyć. Zrobię to na poniższym, przykładowym obrazku: Na początku musimy zmienić tryb pliku na 16 bitów na kanał: Następnie z zakładki filtr dodajemy szum: Ustawiamy wartości jak na obrazku. Ważne jest, aby zaznaczyć opcję Gaussowskie. I gotowe ? Schodki zniknęły, a gradient jest gładki jak pupa niemowlęcia.
 6. 7 punktów
 7. 7 punktów
  @FINCH Design @Damian Admin wymaga trzeba się dostosować :P (Zapomniałem poprawić opis)
 8. 7 punktów
  Autor: UXPin Rozszerzenie pliku: *pdf Screen: Pobierz: Web UI Design Patterns 2016 vol2.pdf
 9. 6 punktów
  Cześć, myślę, że to póki co będzie moja pierwsza i ostatnia praca w 3D (nie licząc początków w AC3D) Przedstawiam moją abstrakcyjną ilustrację low-poly zrobioną od podstaw w Autodesk 3ds Max 2016, na silniku renderującym Corona Jest to tylko próbka czegoś nowego - modelowanie, przestrzeń, materiały. Render około 30-40min
 10. 6 punktów
 11. 6 punktów
  "iż za zwykłe logo 500zł to odpowiednia cena" - a jakie logo jest "niezwykłe"? ? Coraz więcej zleceń na logo za 50zł-100zł, ale jelenie robią, bo mając pirackie programy nie trzeba uwzględniać opłaty abonamentu za program i ceny za sprzęt, a doświadczenia i wiedzy dodatkowo również nie trzeba podliczyć, bo przecież każdy jest tutaj geniuszem brandingu i nawet księgę znaku zaraz w gratisie do tych 50zł dorzuci. ? Z takiego samego założenia wychodzi coraz więcej zleceniodawców, że grafik to żyje powietrzem i za nic nie musi płacić, a wiedzę to wyssał z "cyca" mamy zaraz po urodzeniu. Więc niech sobie Pan odpowie jakie logo Pan chce i od kogo, a nie atakuje takimi żenującymi tekstami grafików. ?
 12. 6 punktów
 13. 6 punktów
 14. 5 punktów
  Witajcie! Trochę odpoczywałem od robienia jakichkolwiek graficznych rzeczy, niektórzy na to mawiają "depresja grafika" lecz postanowiłem wrócić do tego z racji większej ilości czasu i chęci do tego hobby. Od czasu do czasu będę tu publikował swoje rzeczy, zobaczymy co z tego wyjdzie :D No i na forum będę zaglądał częściej ^^ Najnowsze rzeczy: Więcej na: http://www.facebook.com/mattovskyy
 15. 5 punktów
  Nowe logo oraz banner dla serwera Argentus ?
 16. 5 punktów
 17. 5 punktów
  Siemanko ? Zapraszam do oceny mojego mascot logo . Macie jakiś pomysł na napis bo chyba niezbyt dobrze wyszedł ? Mile widziana krytyka ?
 18. 5 punktów
  No siema :P Po dłuższej przerwie na wakacjach wrzucam wam taki stary ale chyba niewykorzystany tag... który właściwie miał już swoją inną historię gdy prowadziłem drużynę na bitwy taggowe ale ten tag wystartował w formie collabu z Stg,myślę że wtedy brakowało mi większego liźnięcia w glow i dobrych kolorach. No i właściwie chcę zrobić mały tutek, na to jak sobie przygotować swoje flow pod ostateczne wykonanie(dosłownie kilka ruchów, wykorzystany jeden filtr). Właściwie jest to smuż ale z dodatkami i sądzę że każdy jest w stanie go wykonać,bo był zrobiony w gimpie :) także nie możecie powiedzieć.... nie.... że się nie da... i tylko przy użyciu najlepszych programach takie rzeczy xD A ja mówię nie nie !!! osobiście korzystam z tych starych programów jak i nowych (nie pytajcie o źródła) i wiem na co stać te nowe jak i starsze programy. Sam tag może jeszcze lepiej wyglądać ale tutaj nie chodzi mi o efekt końcowy ale jak został zrobiony,czym i to na pewno pokarzę,nie wiem czy w wersji angielskiej czy polskiej zrobić ale to przemyślę :) mi zajęło wykonanie około godziny z kilkoma minutami więc nieźle ? zaliczamy do smużu + mix ! A między czasie zabiorę się za resztę tagów które czekają na mnie wyżej :D pozdro Chcę dodać jeszcze że zawsze staram się nie dublować prac... tz żeby nie były do siebie podobne stylem i formą jak zostały wykonane a na pewno w przypadku mixa.I to kiedyś miała być łatwa forma tworzenia smużu,myślę że trudnego wizualnie ale łatwego w tworzeniu.Taki dość kosmaty styl ale z mega możliwościami... ZOBACZYMY !!
 19. 5 punktów
 20. 5 punktów
  Witam, przedstawiam swoje projekty. Jeszcze takie wersje kolorystyczne. Oczywiście możliwa jest zmiana na inny kolor. Cena 250 zł do negocjacji. Zapraszam do współpracy ?
 21. 5 punktów
  Autor: UXPin Rozszerzenie pliku: *pdf Screen: Pobierz: Web UI Design Patterns 2016 Volume 1.pdf
 22. 5 punktów
  Autor: Nie pamiętam Rozszerzenie pliku: PNG Screen: Pobierz: 23_28_19_19.08.2017eccc9c7deee4e07877bd4bd2afadce14.rar
 23. 5 punktów
  Autor: Paczka by @Damian Rozszerzenie pliku: PNG Screen: Pobierz: Socjale.rar
 24. 4 punkty
  Cześć, pora pokazać na forum parę projektów :) Postaram się wrzucać systematycznie i maks. 3 prace w jednym wpisie, żeby było łatwiej ogarnąć. #1 Logo dla sklepu z akcesoriami i sprzętem dla pszczelarzy #2 Logo dla gospodarstwa agroturystycznego #3 Logo dla marki odzieżowej
 25. 4 punkty
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×