Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 2018.08.22 uwzględniając wszystkie działy

 1. 11 punktów
  @tanuki taki eksperymencik to był ? w następnych postaram się to poprawić. Tymczasem new shit.
 2. 9 punktów
  Co myślicie o takim LP?
 3. 8 punktów
  Wrzesień 2018 Naprawiony został puchar znajdujący się w rozwijanym panelu użytkownika. * Każde miejsce w rankingu grafika posiada inny kolor pucharu. Poprawiono czas aktualizowania poziomów ( co 5 minut ) oraz Ranking ( raz dziennie ) Dodano ikonki w rozwijanym panelu użytkownika W profilu użytkownika dodano informację o zajmowanych przez użytkownika miejscu w rankingu grafika. Na podstronie z głosowaniem na prace w konkursie cyklicznym dodano "tematykę konkursu" którą zaproponował użytkownik @Piotrek Wprowadzono nową funkcję polecania użytkowników w płatnych zleceniach. Uprawnienia do polecenia użytkownika posiadają osoby z rangami takimi jak: Grafik, Junior Grafik, Ekspert, Brander, Ilustrator, Fotograf, Modelarz 3D, Rysownik, Tagger, Webdesigner Przycisk pojawia się tylko wtedy gdy zlecenie dojdzie do skutku. Osoba polecona przez grafika jest weryfikowana w systemie przez Administratora który ostatecznie akceptuje przyznanie rangi zleceniodawca+ Posty oraz temat w dziale z Płatnymi zleceniami są wyróżnione w postaci ikonki obok nicku oraz ikonką w nazwie tematu.
 4. 7 punktów
  Witam, przedstawiam swoje projekty ? Postawiłem na minimalizm i nowoczesność, przy jednoczesnym przedstawieniu charakteru działalności. 4 Pozdrawiam i zapraszam do współpracy ?
 5. 7 punktów
  Autor: UXPin Rozszerzenie pliku: *pdf Screen: Pobierz: Web UI Design Patterns 2016 vol2.pdf
 6. 6 punktów
 7. 6 punktów
  Witam. Pomyślałem że okej opcją byłoby dodanie do zleceń minimalne wynagrodzenie wynoszące na przykład 100 lub 200 zł or something like. Gdyż wypadałoby uszanować czas, rynek i prace grafika. Bo jak widzę zlecenia które mają w wynagrodzeniu 30 lub 50 zł no to kurcze coś nie tak...
 8. 6 punktów
 9. 6 punktów
  "iż za zwykłe logo 500zł to odpowiednia cena" - a jakie logo jest "niezwykłe"? ? Coraz więcej zleceń na logo za 50zł-100zł, ale jelenie robią, bo mając pirackie programy nie trzeba uwzględniać opłaty abonamentu za program i ceny za sprzęt, a doświadczenia i wiedzy dodatkowo również nie trzeba podliczyć, bo przecież każdy jest tutaj geniuszem brandingu i nawet księgę znaku zaraz w gratisie do tych 50zł dorzuci. ? Z takiego samego założenia wychodzi coraz więcej zleceniodawców, że grafik to żyje powietrzem i za nic nie musi płacić, a wiedzę to wyssał z "cyca" mamy zaraz po urodzeniu. Więc niech sobie Pan odpowie jakie logo Pan chce i od kogo, a nie atakuje takimi żenującymi tekstami grafików. ?
 10. 6 punktów
 11. 6 punktów
 12. 5 punktów
  Hej wszystkim. Mam 23 lata i jestem studentem architektury II st. Nigdy nie malowałem, o używaniu kolorów już nie wspominam (only monochrom - ołówek/cienkopisy) więc uwagi się przydadzą. Uwielbiam renderowanie oraz postprodukcję ale od dłuższego czasu chciałem zacząć przygodę z digital paintingiem. Ostatnio znalazłem trochę czasu i po powrocie z pracy tak sobie dłubię. Niżej podsyłam pierwszą pracę wykonaną z wyobraźni sprzed tygodnia. Niebo- mocna inspiracja referensem (co się zobaczy to się nie odzobaczy-musiałem ^^)| Pracuję na starej TN-ce Samsunga, więc kolory mogą nie być najlepsze. Używam intuos-a.
 13. 5 punktów
  Witajcie! Trochę odpoczywałem od robienia jakichkolwiek graficznych rzeczy, niektórzy na to mawiają "depresja grafika" lecz postanowiłem wrócić do tego z racji większej ilości czasu i chęci do tego hobby. Od czasu do czasu będę tu publikował swoje rzeczy, zobaczymy co z tego wyjdzie :D No i na forum będę zaglądał częściej ^^ Najnowsze rzeczy: Więcej na: http://www.facebook.com/mattovskyy
 14. 5 punktów
  @Uxarius Proszę o kontakt na kontakt@spytkowice24.pl
 15. 5 punktów
 16. 5 punktów
  @Fatality @Norbert Mnie tez mógł poinformować ?
 17. 5 punktów
  Nowe logo oraz banner dla serwera Argentus ?
 18. 5 punktów
 19. 4 punkty
  powinno być jeszcze jedno 0 do wynagrodzenia
 20. 4 punkty
  Minimalistyczna - trochę odbiegająca od standardów PMka - zapraszam do oceny:
 21. 4 punkty
 22. 4 punkty
  #18 Teksturowanie Przydatna technika dla grafika, czy ciekawa anegdota na podryw? ?
 23. 4 punkty
  @yng_Ar0M został zbanowany za 3 krotny plagiat w jednym temacie. Smutne, a zarazem śmieszne.
 24. 4 punkty
  Zapomniałem ? Jeszcze takie coś wrzucam.
 25. 4 punkty
  Pewnie spotykaliście się ze zjawiskiem "schodkowego" gradientu. Często zdarza się tak z gradientami, które są w ciemnych odcieniach. Pokażę Wam prosty trik, co zrobić, aby się tego pozbyć. Zrobię to na poniższym, przykładowym obrazku: Na początku musimy zmienić tryb pliku na 16 bitów na kanał: Następnie z zakładki filtr dodajemy szum: Ustawiamy wartości jak na obrazku. Ważne jest, aby zaznaczyć opcję Gaussowskie. I gotowe ? Schodki zniknęły, a gradient jest gładki jak pupa niemowlęcia.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
×