Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Cześć 👋🌴

Na wstępie nie chciałbym, żeby to zabrzmiało jako akcja sponsorowana - po prostu chciałbym zarekomendować dobrą firmę z której usług korzystam, a przy okazji mam szansę otrzymać parę groszy na opłatę moich usług w ramach programu partnerskiego, dostępnego dla każdego.

 

Przejdźmy zatem do rzeczy - od przynajmniej 5 lat byłem klientem naprawdę wielu firm hostingowych, oferujących usługi z zakresu domen, jak i hostingu WWW. Korzystałem zarówno z tych darmowych, jak i płatnych. Sytuacja zawodowa zmusiła mnie do wyboru usług pewnych, nastawionych na dobro klienta - a nie swoje, oraz przede wszystkim oferujących dobrą jakość do ceny. Głównie z racji, że do utrzymania mam kilka serwerów hostingowych, jak i kilkadziesiąt domen to suma kosztów potrafi być duża, jednak ja - z racji tego, że zawsze staram się kierować rozsądkiem, a nie napompowanym marketingiem internetowym - zredukowałem swoje koszty utrzymywania domen, serwerów do około 50%.

 

Inne firmy mogą mieć lepsze biuro obsługi klienta, które funkcjonuje 24/7 ale ja zamiast mieć cenę dwukrotnie większą ze względu na ten cały "support", wybiorę cenę dwukrotnie niższą i support, który nie odpowie mi w ciągu niecałej minuty, ale mimo wszystko w tym samym dniu - tym bardziej, że z prawie 90% rzeczami potrafię uporać się sam lub znaleźć rozwiązanie gdzieś w internecie.

 

💭 Nawet jeśli nie interesuje Cię zakup serwera WWW na tym hostingu (lub masz gdzieś indziej) to szczerze rozważyłbym możliwość zakupu wyłącznie domeny, którą w pierwszym roku masz za 9.87 zł*, a kolejne odnowienie to jakieś ok. 56 zł* gdzie w innych firmach to odnowienie potrafi kosztować nawet +100 zł - bez przesady, to tylko domena, a tyle trzeba płacić.

* ceny podane w netto.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

 

🥬 Z ich ofertą można się zapoznać na ich stronie. Od siebie mogę polecić, że najtańszy hosting SSD NVMe H1 na spokojnie, a nawet w zupełności wystarczy na stronę portfolio dla grafika, programisty lub innego zawodu.  Jeżeli chciałbyś się mi odwdzięczyć, będę Ci bardzo wdzięczny za zarejestrowanie się z

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
- nic na tym nie tracisz, a ja otrzymam za to jakieś dodatkowe grosze na przedłużenie ważności moich usług. ☺️

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
 | 
Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Jeśli zamówiliście usługę z mojego linku chętnie się odwdzięczę i pomogę w jakiejś kwestii - napisz do mnie wiadomość prywatną, a ja postaram się szybko odpowiedzieć.

 🎟️! UWAGA ! 🎟️

Kody niestety nie działają na zakup/odnowienie domen.

 

Dla użytkowników forum Grafinity został przygotowany specjalny kod, który obniża wartość waszego zamówienia o -40%, kod to:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

- jeśli jeszcze nie skorzystaliście, to polecam. Dodatkowo dla osób, które są już obecnymi klientami jest kod na zniżkę -25%, dla odnowienia swoich usług:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
Edytowane przez Restive
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -25%
  • Restive zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -30%
  • Moderator

Odświeżam temat po dłuższym czasie.

W związku z większym zainteresowaniem, od teraz kod rabatowy grafinity zwiększa o 25% 30% zniżki dla nowych klientów!

 

Z informacji jakie udało mi się ustalić, to możliwe, że wkrótce pojawi się coś ciekawego dla obecnych klientów.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
4 godziny temu, Agata z KrólTrefl napisał(a):

Hej!

Chciałam skorzystać z kodu dla odnowienia swoich usług (domena), ale nie działa.

Hej,

Z tego co się dowiedziałem to domeny nie są objęte kodami rabatowymi - kody działają tylko na usługi serwerowe. Postaram się zaznaczyć w temacie, żeby było to teraz jasne. Wybacz za mój brak doinformowania w tej kwestii 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Restive zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -35%
  • 4 miesiące temu...
  • Restive zmienił(a) tytuł na SeoHost.pl - Tanie domeny, hosting WWW . Rabat do -40%
Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.