Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Themes4u.pl - Twórzmy razem piękno i innowacje!


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz projektu nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej lub aplikacji mobilnej?
Przeniknij do wizji przyszłości z Themes4u i zadziw swoich odbiorców naszymi responsywnymi projektami, które zapewniają doskonałe wrażenia zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Dbamy o każdy detal, aby Twoja witryna była nie tylko piękna, ale też łatwa w nawigacji i przyciągała nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Zajmujemy się również projektowaniem wizytówek, bannerów, ulotek i grafik na social media. Zapewnimy Ci kreatywne i efektywne materiały, które przyciągną uwagę i zbudują silną markę.

Themes4u to nie tylko doskonałe projekty, ale także partnerskie podejście. Nasz priorytet to Twoje zadowolenie. Dlatego angażujemy się w każdy projekt, dostosowując się do Twoich oczekiwań i terminów. Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne rozwiązania, aby dostarczyć Ci wartość, która przyniesie Ci sukces.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i odkryj moc wizualnej ekspresji z Themes4u. Odwiedź naszą stronę internetową themes4u.pl i skontaktuj się z nami już dziś. Twórzmy razem piękno i innowacje!

Strona internetowa:

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Email: hello@themes4u.eu

 

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Edytowane przez Themes4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownik+
8 godzin temu, Damian napisał(a):

Czy możesz podzielić się wzorem na obliczenie umiejętności w %? Bo ciekaw jestem, na jakiej podstawie to jest zrobione.

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Też mnie to zawsze zastanawiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Themes4u zmieńcie na 80% przy Figmie, bo wczoraj wyszła duża aktualizacja i trzeba nadrobić wiedzę o nowych możliwościach.
A teraz trochę bardziej poważnie, jak dla mnie mało co się klei na tej stronie, wiele informacji wydają się, że są wyssane z palca i nie pokrywają się ze sobą. Poza tym czy macie założoną działalność gospodarczą lub wystawiacie faktury chociaż przez useme czy inne cudo? Nie widzę informacji na ten temat, a wydaje się być jedną z podstawowych.

  • Haha 1
  • Wow! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marcin napisał(a):

@Themes4u zmieńcie na 80% przy Figmie, bo wczoraj wyszła duża aktualizacja i trzeba nadrobić wiedzę o nowych możliwościach.
A teraz trochę bardziej poważnie, jak dla mnie mało co się klei na tej stronie, wiele informacji wydają się, że są wyssane z palca i nie pokrywają się ze sobą. Poza tym czy macie założoną działalność gospodarczą lub wystawiacie faktury chociaż przez useme czy inne cudo? Nie widzę informacji na ten temat, a wydaje się być jedną z podstawowych.

Wystawiamy faktury i jest możliwość rozliczenia się przez useme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 godzinę temu, Themes4u napisał(a):

Wystawiamy faktury i jest możliwość rozliczenia się przez useme.

skoro odpowiedziałeś mi, to odpowiedz jeszcze kolegom wyżej, bo zadali pytanie zdecydowanie wcześniej i nie uzyskali odpowiedzi, a mnie też ciekawi wzór obliczania tych procentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.