Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Witam !


Koggy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przybywam w pokoju w poszukiwaniu nowych znajomości, dyskusji oraz wzajemnego wsparcia jak i konstruktywnej krytyki. Być może ktoś mnie pamięta z dawnych lat świetności graffiki.pl (Nick: Krzysiek). Miałem sporą przerwę, ale wracam z werwą i chęcią tworzenia, pełny inspiracji :D Przygodę z grafiką zacząłem w 2011 roku przez gimpuj.info i pierwsze sygnatury z tutoriali :D Potem szybko przeniosłem się na photoshopa i graffikę, tam spędziłem sporo czasu tworząc głównie sygnatury i userbary, od czasu do czasu potykając się o nieudane próby zajęcia się czymś bardziej ambitnym. Później oczywiście zdarzały się lepsze prace przy fotomanipulacji, ale nigdy nie zgłębiłem w pełni tematu. Wektory u mnie raczej leżą i kwiczą, w webdesignie nie mam doświadczenia poza jednym projektem, z którego w zasadzie jestem dość zadowolony. W chwili obecnej staram się opanować tajniki sztuki manipulacji zdjęciami, a w najbliższym czasie planuje zakup tabletu graficznego. W tej chwili jestem w ostatniej klasie technikum informatycznego i planuję studia informatyczne, logistyczne, lub właśnie grafikę, ale ten temat rozwinę jeszcze kiedy indziej :) Poza grafiką od kilku lat uczęszczam na siłownię, uwielbiam góry i podróże. Interesuje się tym co dzieje się w świecie i Polsce, jestem zwolennikiem krytycznego myślenia, polemiki i kulturalniej dyskusji oraz staram się dążyć do ideału zwanego obiektywnością :) Lubię: Wikingów, Breaking Bad, Las Vegas Parano, Pazurę, Grabowskiego, Stuhr'ów ( nie za poglądy polityczne niestety :D ), Trzeci Wymiar, Arctic Monkeys, Sagę o wiedźminie i CS:GO :D
To tyle o mnie :D Witam wszystkich jeszcze raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.