Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znaki wodne i zaliczki odpadają, forum by musiało mieć w miarę stały i dobry dochód, by był sens rejestrowania działalności. Ja nie piszę tego tematu, by pokazać jak mi przykro czy się wyżalić, wręcz przeciwnie. :D
Gdyby jeszcze przyznali się lub pogadali o tej sprawie i kradzieży, to ja bym tego tematu nigdy nie napisał. Niech zostanie opinia i przestroga dla innych na przyszłość.

Walutę, czy sam depozyt trzeba byłoby oprzeć na regulaminach i zrobić specjalny system do tego, wpłaty zaliczki (+ reszty, jeśli zdecyduje się wybrać czyjąś pracę) przez zleceniodawce i odbioru zarówno zaliczki, jak i całości przez zleceniobiorcę po jego wyborze. Natomiast jeśli żadna praca nie zostanie wybrana, to taką zaliczkę można by przeznaczyć na konkursy sponsorowane.
Edytowane przez Gość

WILDDSGN - Projektowanie z pazurem. Najlepsze rozwiązania, solidne wykonanie, przyjemna współpraca.

[quote=Norbert post_id=27036 time=1506344961 user_id=998] To jest życie, a dziecinne "rajdy" nie są dobrym rozwiązaniem w tym przypadku :P[/quote] W połowie się zgodzę, że te rajdy trochę dziecinne są, ale jakieś rozwiązanie by to było, chłopaczki mogli by ponieść wtedy jakieś konsekwencje w stylu straty swojej społeczności. Tak to ujdzie im to na sucho.

Ale też jestem zdania, że to nie ma sensu, szkoda czasu, nerwów i klawiatury.

ADDmeechauu to nic nie da, ja wrzuciłem post z ss na ich fanpage i usunęli komentarze + zablokowali możliwość komentowania. Zrobią tak z każdym komentarzem, więc szkoda czasu kogokolwiek na to. Temat jest, więc zawsze ktoś może sobie forum przeszukać i zobaczy, co i jak się ma. Bardziej opłacalne byłoby zrobienie tematów na innych forach, gdzie nikt z nich nie będzie mógł tego usunąć, ale ja i tak nie mam na to czasu.

WILDDSGN - Projektowanie z pazurem. Najlepsze rozwiązania, solidne wykonanie, przyjemna współpraca.

• 2 tygodnie później...
Widzę, że w ekipie administratorów jest niejaki Blade. Może to zbieg okoliczności, a może to ta sama osoba. Wykonywałem logo dla użytkownika i nagle mnie zablokował. Na razie nie zauważyłem, żeby moje logo zostało gdzieś użyte (oczywiście nie wysłałem plików), ale może to kwestia czasu.

https://imgur.com/9DGwDpE

Konto na FB usunięte/zablokowane, więc pewnie jakieś fake-nazwisko.
Fanpage, który podawał w rozmowach (nie wiem czy faktycznie jego): https://www.facebook.com/DevilFox-Gaming-1789391761388237/
Konta na forum: http://grafinity.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2447

Nie polecam, tylko strata czasu.
Edytowane przez Gość

• 2 lata później...
  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.