Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Boczne ikony konkursów


Sz@jba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem na fb, lecz otworzę temat również tutaj - oficjalnie. Nie do końca podoba mi się pomysł. Bardziej widziałbym to w formie kwadratów - (za dużo owalnych kształtów się zrobiło) przydało by się trochę charakteru. Dodatkowo nie ruchome, wprowadzają chaos tym bardziej, że są na każdej podstronie - statyczne priorytetowo. W formie wysuniętych kwadracików zza prawej strony - po najechaniu wysuwa się tak jak jest. Te gwiazdki bardzo monotonne, proponuję symboliczną ikonę, każda inna nawiązująca do tematyki konkursu. Ewentualnie zamiast kwadratów to tylko border-radius lewy góry i lewy dolny - półkole aby prawa strona była bez border-radius i dotykała maximum prawej strony. Taka moja sugestia. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Hmm troszkę masz racje, lepiej by to wyglądało jakby każdy konkurs miał oddzielną ikonkę ale tu jest problem, znajdź w fontawesome 5 takie ikonki ;D
Co do kwadratów moim zdaniem średni pomysł, po tym jak zaokrągliliśmy każdy element na forum nie będzie to pasować do reszty.
Opcjonalnie można zaokrąglić te ikonki po 10px.

Animacja jest dlatego, żeby przykuwała uwagę, ruszający się element zaciekawia no i zachęca do najechania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaokrąglić lub zrobić półkola tzn:
border-radius: 100px 0px 0px 100px;
I right: 0px; aby było przy samej prawej krawędzi okna.
A co do ikon to narysować, jaki problem? ;) Już mam wizję w głowie bez problemu, zrobiłbym to ale czasu mało na wszystko...
No i przede wszystkim niech one się nie ruszają, rozpraszają gdzie cała strona jest statyczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak znalazłem chwilkę w niedzielę i przygotowałem Wam jak ja to widzę
oczywiście mogą być te ikonki mniejsze, po prostu na szybko to wrzuciłem nie dbając o proporcje itp.

1. logo
2. plakat
3. wyzwanie
4. zdjęcie
5. layout
6. UI/UX

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę
https://interkielce.pl/wp-content/uploads/2018/02/ikony.jpg[/img]
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.