Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Dodanie do opisu zlecenia dodatkowego punktu określającego czy zlecenie jest bezpośrednie czy zlecającym jest pośrednik jako wymaganego.


pinkpixel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja / prośba jest taka, aby w wymaganym opisie zlecenia dodać jako wymagany punkt, gdzie zostanie jasno sprecyzowane:

Czy zlecającym jest firma docelowa czy pośrednik.

 

 

Uczciwie było by to wiedzieć i na podstawie tej informacji decydować czy chce się na takich zasadach współpracować.

Przy takiej formie jak ma to miejsce na forum, kiedy zlecenie jest konkursem, w którym zleceniodawca może najzwyczajniej powiedzieć sorry ale nic nie wybieram, nie chcę za friko wytwarzać darmowych propozycji dla pośredników.

 

Nie chcę nikomu niczego narzucać, niech każdy pracuje tak jak uważa, że jest dla niego najlepiej. Chodzi mi tylko o informację, na podstawie której będę mógł podjąć decyzję. Jeśli pracuję w ten sposób dla pośrednika,  jeśli nawet żaden z projektów nie przejdzie, za friko wytwarzam mu darmowe projekty do oferty jaką przedstawia Zleceniodawcy, na to się nie godzę, bo dlaczego mam komuś za darmo oddawać mój czas pracy?

Edytowane przez pinkpixel
  • Lubię to! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pinkpixel zmienił(a) tytuł na Dodanie do opisu zlecenia dodatkowego punktu określającego czy zlecenie jest bezpośrednie czy zlecającym jest pośrednik jako wymaganego.

Podpisuje się pod tym bo też o tym myślałem. Jeśli nie jest to zakazane to fajnie byłoby wiedzieć czy zlecenie tworzy grafik który przedstawia te kilka, kilkanaście propozycji ze zlecenia konkursu swojemu klientowi który może nic nie wybrać  a zlecenie ostatecznie leci do kosza, czy jednak firma docelowa. Jestem za takim punktem w opisie zlecenia.

Edytowane przez RzJakRzetelny
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.