Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Witam!


Arces
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę pewnie jak wszyscy pozostali w tym dziale, czyli standardowo - mam na imię Damian, od 2015 roku moją pasją jest kodowanie. Jestem samoukiem, jednak jak widać to wystarczy, aby zdobyć dobrą pracę w dużym mieście (aktualnie pracuję jako FrontEnd we Wrocławiu). Forum co prawda dotyczy grafiki, ale to również ma powiązanie z kodowaniem (webdesign). Kilka lat wcześniej (czasy liceum) sam próbowałem coś podziałać w grafice, jednak brakuje mi kreatywności, co przełożyło się także na brak przebicia w gronie wielu osób. Próbowałem swoich sił na innym forum (wtedy największym forum w Polsce dotyczącym grafiki) robiąc zlecenia, ale było ich zbyt mało, aby myśleć o tym poważnie. Teraz swojej pracy nie zamieniłbym na żadną inną, odpowiada mi to co robię.

Od początku studiów zacząłem interesować się tenisem ziemnym, a to przełożyło się na utworzenie bloga. Kto się interesuje tenisem, ten może nawet przypadkiem trafił na stronę o Agnieszce Radwańskiej ("Gem, set i mecz"). Wcześniej pisałem również dla kilku innych portali związanych z tenisem, w tym najpopularniejszym w Polsce (TenisNet). Aktualnie skupiam się przede wszystkim na rozwijaniu umiejętności FrontEndowych. W wolnym czasie wykonuję także zlecenia prywatne, więc jeżeli ktoś coś ma to śmiało można pisać na PW (od razu uprzedzam, że za free raczej nie pracuję). Poza tym wszystkim jestem kibicem Arsenalu London. Może zeszło to już trochę na bok, ale staram się śledzić wyniki swojej drużyny, na mecze ostatnio jakoś mniejsza ochota, tym bardziej patrząc na ich wyniki. Kibicuję im od ponad 10 lat.

Jedna z ważniejszych rzeczy dla mnie - skończyłem studia magisterskie... uwaga - z matematyki :D Jedni pomyślą co za geniusz, a drudzy będą się zastanawiali jak można lubić ten przedmiot. Ani jedni, ani drudzy nie mają na pewno racji, bo jest to coś po środku, ale studia skończone i to mnie cieszy. W zawodzie nie pracuję, chociaż były takie plany, ale ostatnia ustawa dotycząca gimnazjów strasznie ograniczyła moje pole do manewru i dlatego zdecydowałem się przebranżowić na FrontEnda. Moim zdaniem wychodzi to całkiem dobrze i oby szło tak dalej, a może nawet jeszcze lepiej!

Witam wszystkich serdecznie!

P.S.
Ciekawe czy komuś się chciało to wszystko przeczytać, a to i tak dosyć ogólnie napisane.

P.S. 2
Wybaczcie za moje nawyki przy pisaniu. Wiem, że niektóre zdania mogą nie do końca brzmieć poprawnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.