Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Feedback pierwszej zakodowanej strony


Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszą stronę jest spoko.
Strona prosta tylko pod względem wyglądu jest kiepska, ale wiadomo że w tym momencie nie o to chodzi.
Moje uwagi co do kodu:
- nazwa arkusza styli : style.css
- już od 1530px szerokości okna, menu zmienia się na burger i wszystko umieszcza się pod pod sobą, a jest jeszcze dużo miejsca.
Nie wspominając że jest to tez rozdzielczość PC.  Laptopy maja rozdzielczość np: 1366px
- Nie rozumiem dlaczego w footer ikonki socials umieściłeś w ::before?

Jeśli chodzi o pierwsza stronę jest Okej. Zazwyczaj jest więcej poważniejszych błędów ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JakubWEB napisał:

Jak na pierwszą stronę jest spoko.
Strona prosta tylko pod względem wyglądu jest kiepska, ale wiadomo że w tym momencie nie o to chodzi.
 Moje uwagi co do kodu:
- nazwa arkusza styli : style.css
- już od 1530px szerokości okna, menu zmienia się na burger i wszystko umieszcza się pod pod sobą, a jest jeszcze dużo miejsca.
Nie wspominając że jest to tez rozdzielczość PC.  Laptopy maja rozdzielczość np: 1366px
- Nie rozumiem dlaczego w footer ikonki socials umieściłeś w ::before?

Jeśli chodzi o pierwsza stronę jest Okej. Zazwyczaj jest więcej poważniejszych błędów ?
  

dalem od 1530 px bo jak pomniejszalem to juz wszystko w nav barze schodzilo na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, dawidek2 napisał:

dalem od 1530 px bo jak pomniejszalem to juz wszystko w nav barze schodzilo na siebie

U mnie jest jeszcze dużo miejsca ?

Ta zawartość jest ukryta. Jeśli chcesz mieć do niej dostęp, proszę

Edytowane przez JakubWEB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Użytkownik+

Więc coś odemnie, pierwszy odstrzał to header, w którym uciekł ci znacząco kontrast w sub heading.

W drugiej sekcji, tej co są ikonki, tekst raczej nie powinien być wyśrodkowany, tylko margines od lewej do prawej? czemu ładniej się to prezentuje i łatwiej czyta tekst.

Strona mobilna, ten info panel na górze strony jest strasznie ściśnięty, brak nawigacji i jeszcze raz wyśrodkowane bloki tekstu, które nie powinny mieć miejsca.

Oprocz tego co mi wydaje się złe, naprawdę przyjemny projekt, i to jeszcze template pod wordpress, świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 02:30, tanuki napisał:

Więc coś odemnie, pierwszy odstrzał to header, w którym uciekł ci znacząco kontrast w sub heading.

W drugiej sekcji, tej co są ikonki, tekst raczej nie powinien być wyśrodkowany, tylko margines od lewej do prawej? czemu ładniej się to prezentuje i łatwiej czyta tekst.

Strona mobilna, ten info panel na górze strony jest strasznie ściśnięty, brak nawigacji i jeszcze raz wyśrodkowane bloki tekstu, które nie powinny mieć miejsca.

Oprocz tego co mi wydaje się złe, naprawdę przyjemny projekt, i to jeszcze template pod wordpress, świetnie!

dzieki za opinie, tekst wycentrowany jest bo tak bylo w PSD ?

Dodałem małe poprawki, dodalem menu mobilne.

 

Edytowane przez dawidek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.