Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Logo w Photoshopie - totalny laik


N-J-O
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Peryskop,

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim

Nie zajmuję się grafiką, ale ten jeden raz potrzebuję zrobić własne logo. Do dyspozycji mam Photoshop, choć już z tego co przeczytałam nie jest on w czołówce polecanych programów do tego typu zadań.

Logo ma być dla fotografa, jest już zaprojektowane na kartce, jest dość proste tylko zaznaczona na rogach ramka i inicjały. Litery są jednak kombinacją tego co gdzieś widziałam, zestawiłam, tu dodałam tam odchudziłam i w zasadzie nie ma idealnie takiej samej gotowej czcionki którą mogłabym wykorzystać.

I tu powstają schody. Chciałam to wszystko narysować w PS, ale gubię się w tych narzędziach i tego co i jak powinnam zrobić aby logo jakościowo było poprawne i użyteczne.

Czy w moim przypadku łatwiej będzie narysować na kartce takie idealne jak bym chciała, zeskanować,wprowadzić do PS i obrobić czy jednak rysować już w programie?

Przyznam, że w Paint poszłoby mi szybciej ale chyba z użytecznością kiepsko ?

Pozdrawiam serdecznie

Nat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.