Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Jaka aplikacja do organizacji pracy?


Norbert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cześć wszystkim 🙂 Od dłuższego czasu szukam ciekawego programu do planowania wydarzeń bądź czynności do wykonania. Korzystałem zarówno z ClickUp'a jak i Google calendar. Pierwszy z nich ma zbyt wiele zbędnych funkcji jak dla mnie. W wyniku czego, wydaję mi się mało przejrzysty w codziennym użytkowaniu. Natomiast drugi nie udostępnia aplikacji na komputer.

Dlatego przychodzę do Was z pytaniem - znacie coś godnego polecenia? Zależy mi, aby był dostępny na macOSa i Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wykonywania czynności:

  • trello
  • meistertask
  • todoist
  • notion, ale to może być zbyt rozbudowane.

Papierowy kalendarz. XD Przeszłam przez wszystkie apki i wróciłam do kalendarza. Przy większych rzeczach, które sobie trzeba podzielić na taski i papier się nie sprawdza - wtedy używam meistertaska. Do mierzenia czasu Clockify.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian zmienił(a) tytuł na Jaka aplikacja do organizacji pracy?
  • Użytkownik+

Ja od siebie mogę polecić jeszcze narzędzie, z którego codziennie korzystam w pracy a jest nim dokładnie:

  • Asana

Masz kilka opcji wyświetlania zadań (Lista/Kalendarz/Tablica). Możesz zrobić zadania powtarzalne co dzień/tydzień/miesiąc/rok a nawet co kilka dni. Ja polecam 🙂 

A co do apki to Asana posiada na windowsa jak i zarówno na MacOs'a. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
46 minut temu, Jakub napisał(a):

Asana

Chyba jeden z gorszych task managerów, z jakiego korzystałem 😅 Oprócz ładnego designu, mało ma do zaoferowania — jeśli chodzi o darmowy plan, a podejrzewam, że @Norbert nie będzie płacił za soft do wykorzystania personalnego.

Oczywiście to tylko moje zdanie i każdy ma swoje preferencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
58 minut temu, Damian napisał(a):

Chyba jeden z gorszych task managerów, z jakiego korzystałem 😅 Oprócz ładnego designu, mało ma do zaoferowania — jeśli chodzi o darmowy plan, a podejrzewam, że @Norbert nie będzie płacił za soft do wykorzystania personalnego.

Oczywiście to tylko moje zdanie i każdy ma swoje preferencje.

Przetestuję oraz zobaczę co i jak. Jeśli aplikacja będzie dobra, to jak najbardziej jestem skłonny zapłacić za licencję. Tak poza tym, to dzięki wszystkim za propozycje 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak... trzeba przetestować samemu na początku bo jak wejdziesz w jedno z rozwiązań to potem będzie szkoda czasu na następne.

No i sporo funkcjonalności przybywa przy wybraniu wersji wyższej (płatnej).

Ja używam Notion w wersji PRO(EDU) ale dostaje się ją za darmo jak ma się email z edu.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

U mnie w pracy korzystamy z productive, ale on nie ma darmowych planów. Jest to jedno z najlepszych moim zdaniem, przejrzysty interfejs z tylko potrzebnymi funkcjami bez żadnych wodotrysków i z wbudowanym timerem. No ale  niestety brak darmowego planu ubolewa, a podstawowy plan też do tanich nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest przestarzały, ponieważ ostatni post był napisany ponad dwa miesiące temu. Czy na pewno chcesz go skomentować? Jeśli tak, to możesz kontynuować pisanie posta.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.