Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane Wizytówki, loga w GIMP?


domino1059
 Udostępnij

Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damian,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewnie glupie pytanie jednakże bardzo prosiłbym o pomoc. Aczkolwiek w czym lepiej robić loga, czy wizytówki? W GIMPIE (rastrowa) czy w jakimś programie do grafiki wektorowej? Może są jakieś plusy i minusy? Bo widziałem że jedni robią tal A drudzy tak. Wiem że praca na wektorach jest przyjemniejsza dla zmiany wielości A w tym jakości. Może ktoś mi to ładnie I szczegółowo opisze? Bede wdzięczny:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
  • Rozwiązanie
W dniu 22.08.2018 o 21:44, domino1059 napisał:

@Damian póki co zbieram pieniądze. Ale ogólnie do pytania. Gdzie lepiej robić tego rodzaju grafiki, na PS czy np. W corelu. Jakieś plusy i minusy?

Corel jest specyficznym programem. Jest łatwy w obsłudze, ale w środowisku grafików wyśmiewany. Miałem z nim styczność przez rok i w tym momencie wybrał bym Ai. Wizytówki teoretycznie możesz robić w PS - 300 dpi, CMYK i jedziesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.