Skocz do zawartości

Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj nowe konto, aby mieć pełny dostęp do forum. To zajmie Ci 1 minutę!

Przejdź do rejestracji

Zablokowane #MakeGrafinityGreatAgain


Damian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, Giggsy napisał:

Jakieś spotkania w kontekście rozbudowy forum będziecie prowadzić z potencjalnymi pomocnikami?

Aktualnie nie planowaliśmy. Z całym zespołem mamy zamkniętą grupę na Discordzie, więc na bieżąco się komunikujemy. Wraz z rozbudową zespołu, będziemy myśleć o tym ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Damian odpiął/ęła ten temat
  • 3 tygodnie później...

Super, generalnie zrobiłem na tym forum dużo postów pracy. Dzięki mnie dość dużo osób może zarabiać dobre pieniądze a do dziś nie jestem na liście zaufanych klientów trochę to marnie wyglądało... a nie patrząc na to że co chwila moje posty były usuwane bo napisałem np ogólną datę wykonania projektu a nie dokładną, przez ten fakt moje studio straciło klientów bo musiałem post dodawać czasami nawet 4 razy żeby admin się od.....czepił. 

Druga sprawa techniczna na pewno do ulepszenia komunikacja między klientem a wykonawcą projektu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 godzin temu, Kaczuszka napisał:

a do dziś nie jestem na liście zaufanych klientów trochę to marnie wyglądało

Może dlatego, że poprzednia administracja porzuciła pomysł z Listą zaufanych zleceniodawców. Aktualnie mamy jedynie rangę Zleceniodawca+, którą nadajemy osobom, które kilkukrotnie wracają na forum z kolejnymi zleceniami.

15 godzin temu, Kaczuszka napisał:

a nie patrząc na to że co chwila moje posty były usuwane bo napisałem np ogólną datę wykonania projektu a nie dokładną

Widziałem właśnie, że niektórzy członkowie byłego zespołu zarządzającego, byli bardzo surowi i stanowczy w swoich czynach, co nie do końca mi się podoba. Teraz gdy my przejęliśmy forum, będzie inaczej. Grafinity ma być dla użytkowników, a nie dla nas. 

15 godzin temu, Kaczuszka napisał:

Druga sprawa techniczna na pewno do ulepszenia komunikacja między klientem a wykonawcą projektu. 

To już niestety nie leży w naszej kwestii. Nie odpiszemy na wiadomość za wykonawcę projektu, on to musi zrobić ? Rozumiem, że chodzi o wolną wymianę wiadomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Nie myślcie, że nasze pierwotne słowa poszły na marne. Wciąż pracujemy nad nowym Grafinity :grafinity: 

Mamy skończone nowe UI, branding, nowe funkcjonalności oraz kilka mniejszych zmian. Niestety praca jest ważniejsza, dlatego to wszystko się nieco przedłuża, ale spokojnie. Spodziewajcie się niespodziewanego :seastar:

  • Lubię to! 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Cześć wszystkim, jako, że Grafinity ponownie zmieniło właściciela oraz stara gwardia ma chęci, aby przywrócić forum do stanu świetności, to proponuję nieco zmienić podejście do jego odbudowy. O co mi chodzi? Na ten moment mało cokolwiek wiemy z perspektywy zwykłego użytkownika. Może czas zmienić to i dać możliwość podglądu waszej pracy? Jestem pewny, że wpływ społeczności nieco namąci Wam w wykonywaniu określonych zadań, aczkolwiek przyczyni się do zbadania rynku. W chwili obecnej, fora graficzne słabo funkcjonują ze względu na powstanie discorda, konieczności zalogowania się do kolejnego konta czy długi czas otrzymania odpowiedzi związaną z aktywnością ludzi. Od kilku lat oferowany jest m.in. dział ze zleceniami, a także oceną prac graficznych (głównie identyfikacje wizualne i layouty). Reszta kulała lub była zbędna. Osobiście uważam,że warto byłoby przeprowadzić ankietę, dzięki której moglibyście wywnioskować co użytkownicy chcą tutaj robić niż ponownie tworzyć kilka działów / funkcjo, które nie będą odwiedzane / używane. Kto wie, może znajdzie się grupa, która przyczyni się do powstania czegoś nowego. Oczywiście mogę mylić się lub nie mieć w czymś racji, więc zapraszam wszystkich do wspólnej dyskusji 😉

  • Lubię to! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
17 godzin temu, dropkick napisał:

Cześć. Jak Wam idą prace? Uchylicie rąbka tajemnicy?

Pozostało dorobić pluginy, które potrzebujemy do w pełni działającej strony głównej według projektu.

Aktualnie ukończono:

  • projekt i wdrożenie strony głównej od frontu
  • rebranding
  • plan działań marketingowych 

Gdybyśmy mogli się skupić w 100% nad pracą nad forum, to już dawno wszystko byłoby skończone, ale niestety możemy tylko to robić "po godzinach".

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ponownie próbuję swoich sił w grafice i niedawno przypomniałem sobie o tym forum. Poszukując inspiracji przeglądałem dział z projektami, ale niestety grafiki w starszych tematach się rozjechały. Część linków działa, ale trzeba je ręcznie wrzucać w przeglądarkę. Takie wątki to kopalnia wiedzy, szkoda byłoby je stracić. Myślę, że w wolnej chwili dobrze byłoby się tym zająć, bo temat jest raczej do ogarnięcia.

Jako przykład poniższy temat – grafiki wyświetlają się poprawnie od 6 strony.

 

Edytowane przez rafoniasty
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2022 o 08:51, Damian napisał:

Pozostało dorobić pluginy, które potrzebujemy do w pełni działającej strony głównej według projektu.

Aktualnie ukończono:

  • projekt i wdrożenie strony głównej od frontu
  • rebranding
  • plan działań marketingowych 

Gdybyśmy mogli się skupić w 100% nad pracą nad forum, to już dawno wszystko byłoby skończone, ale niestety możemy tylko to robić "po godzinach".

Dziękuję za odpowiedź Damianie.

Edytowane przez dropkick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Damian zablokował(a) ten temat
  • Damian przestał(a) promować temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



Wypoczywam.com Wypoczywam.com - Domki Wypoczywam.com - Pokoje Wypoczywam.com - Apartamenty Wypoczywam.com - Pensjonaty Wypoczywam.com - Hotele
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.