Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
psychodelizm

pomoc w ustaleniu nazwy lub sposobu wykonania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. 

Jestem tutaj nowy. Chciałbym was prosić o pomoc w ustaleniu nazwy sposobu prezentowania takich wizualizacji jak na załączonym zdjęciu.

Potrzebuję w pracy robić takie wizualizację naszego asortymentu rozłożonego właśnie na części tylko w poziomej płaszczyźnie

Nie mam pojęcia jak się to nazywa i nie mogę nigdzie znaleźć a chciałbym właśnie znaleźć jakieś tutoriale itp. Głównie mi chodzi o sposób fotografowania części aby przy montażu ładnie się ze sobą schodziły.

W pracy mam dostęp do studia fotograficznego itp.

Z góry dzięki za pomoc

Zaloguj się lub zarejestruj, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustaw sobie aparat pod jednym kontem tak żeby zdjęcie każdej części było pod takim samym. Tak samo z oświetleniem żeby było ciągle takie samo. Najlepiej na jakimś jednolitym tle żebyś potem miał łatwiej wyszparować każda część od tła. 

Potem układasz sobie każda część na osobnej warstwie np. w PS na wzór tego zdjęcia jakie podesłałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o podstawy fotografii to wiem co i jak. Mam stół bezcieniowy plus 4 softboxy. W pracy robię packshoty asortymentu.

Wiem też, że wszystko należy wyszparować. Chodzi mi teraz typowo o taką wizualizację danego przedmiotu rozbitego na części tylko w poziomej perspektywie.

Niby udało mi się zrobić już taką wizualkę i dość pro nawet mi to wyszło ale do zdjęcia musiałem wszystko ustawić na gotowo. Chciałem znależć jakieś poradniki aby się podszkolić w tym. 

Jeżeli rzeczywiscie nazywa się to teardown to nie ma nic w necie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi