Skocz do zawartości
Grafinity.pl - forum graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Większość z tych prac zrobiona została na zasadzie znalezienia obrazka w internecie (wysz. "neon city" lub coś tego pokroju) do tego dodane zostały napisy z wypełnieniem, a niektóre po prostu z białym konturem. Dodatkowo na jednej pracy jest dorzucony obrazek statuy Michelangelo z gumą i może dodatkowo znajdą się jakieś drobne tekstury lub korekcje barwy. Myślę, że po zapoznaniu się z poradnikami dotyczącymi obsługi Photoshop lub Gimpa początkująca osoba jest w stanie sobie z tym poradzić metodą prób i błędów. 

Pozdrawiam

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, dzięki, a wiesz może, jak można uzyskać taki efekt latających pyłków, wiem, że to animacji, tylko, jak takie coś zrobić, bo jest dużo tego w necie tylko Oni robią śnieg a nie takie fajne pyłki.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.04.2020 o 12:02, Movment napisał:

Rozumiem, dzięki, a wiesz może, jak można uzyskać taki efekt latających pyłków, wiem, że to animacji, tylko, jak takie coś zrobić, bo jest dużo tego w necie tylko Oni robią śnieg a nie takie fajne pyłki.

Myślę, że taki efekt (w formie animacji oczywiście) uzyskasz przy pomocy programu pokroju Adobe AfterEffects lub innego do tworzenia animacji. Szczerze to sam nie siedzę w animacjach, więc z konkretnym przebiegiem tworzenia takich "pyłków" niestety nie jestem w stanie pomóc, aczkolwiek myślę, że na tym forum jest sporo doświadczonych osób, które akurat w tej dziedzinie siedzą i są w stanie pomóc. Od siebie polecam oglądać jakieś poradniki, szczególnie te zagraniczne, gdyż chyba najwięcej idzie z nich wynieść. Tutaj przykładowo poradnik do tworzenia tych "pyłków" o ile oczywiście dobrze zrozumiałem, że to miałeś na myśli - How To Create Atmospheric Particles in After Effects.

• Dzięki! 1
Odnośnik do odpowiedzi